در دیدار نوروزی سرپرست بانک دی با کارکنان بیان شد:

اهتمام کامل بانک دی بر تحقق شعار «جهش تولید با مشارکت مردم»

کدخبر : 595311

سرپرست بانک دی در دیدار نوروزی با کارکنان بر ضرورت اهتمام در تحقق شعار سال و جهش در تمامی شاخص‌های عملیاتی تاکید کرد.

سرپرست بانک دی در دیدار نوروزی با کارکنان بر ضرورت اهتمام در تحقق شعار سال و جهش در تمامی شاخص‌های عملیاتی تاکید کرد.

به گزارش روابط‌عمومی بانک دی؛ در این دیدار که با حضور علیرضا قیطاسی، سرپرست بانک و اسماعیل جلیلی، عضو هیئت‌مدیره و جمعی از مدیران و کارکنان ستاد مرکزی بانک برگزار شد، علیرضا قیطاسی ضمن تبریک سال جدید، با اشاره به نامگذاری سال ۱۴۰۳ از سوی مقام معظم رهبری(مدظله‌العالی) به سال «جهش تولید با مشارکت مردم» گفت: امیدوارم بتوانیم در سال جاری نیز با یک عزم جهادی و همت عالی نقش خود را در تحقق شعار سال ایفا کنیم.

وی افزود: در سالی که گذشت بانک دی توانست در بسیاری از شاخص‌های عملیاتی مانند رشد منابع، وصول مطالبات، تعیین تکلیف پرونده‌های کلان مطالباتی، خروج از بنگاهداری و ... به نتایج مطلوبی دست پیدا کند که امیدوارم در سال جاری نیز با اهتمام به برنامه‌ریزی‌های انجام شده بتوانیم علاوه بر استمرار در رشد شاخص‌ها، برنامه تحول بانک را نیز به صورت کامل اجرایی کنیم.

قیطاسی در پایان ضمن آرزوی سال خوش برای تمامی هم‌وطنان ابراز امیدواری کرد که سال ۱۴۰۳ سال جهش اقتصاد ایران باشد.

در ادامه این دیدار اسماعیل جلیلی، عضو هیئت‌مدیره بانک نیز ضمن تبریک سال جدید، تحقق اهداف کلان بانک را منوط به برنامه‌محوری شعب و ستاد دانست و گفت: برنامه محوری، همت جمعی، روحیه بانشاط کارکنان و همدلی و هماهنگی در کنار انعطاف‌پذیری برنامه‌ها و تحلیل صحیح از روندهای اقتصاد ملی و نظام بانکی کشور ضامن تحقق اهداف بانک در سال جاری است.

وی افزود: با اهتمام تیم مدیریتی بانک در سال گذشته برای ایجاد ساختارها و زمینه‌های مناسب برای تسهیل حرکت بانک، شاهد جهش بانک در بسیاری از شاخص‌های عملیاتی بودیم که امیدواریم با تلاش جمعی همکاران بتوانیم در سال ۱۴۰۳ نیز به حرکت رو به رشد خود ادامه دهیم.

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان

خبر داغ روز

ارسال نظر: