سنگ آهن سنگان

ایجاد اشتغال برای ۱۳۰۰ نفر در کارگاه‌های سنگ‌شکن مجتمع سنگ آهن سنگان

کدخبر : 595321

مدیر مجتمع سنگ آهن سنگان در بازدید از کارگاه‌های سنگ‌شکن مجتمع سنگ آهن سنگان گفت: با راه‌اندازی کارگاه‌های سنگ‌شکن برای 300 نفر به صورت مستقیم و 1000 نفر به صورت غیرمستقیم اشتغال ایجاد خواهد شد.

 مدیر مجتمع سنگ آهن سنگان در بازدید از کارگاه‌های سنگ‌شکن مجتمع سنگ آهن سنگان گفت: با راه‌اندازی کارگاه‌های سنگ‌شکن برای ۳۰۰ نفر به صورت مستقیم و ۱۰۰۰ نفر به صورت غیرمستقیم اشتغال ایجاد خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی مجتمع، علی رسولیان مدیر مجتمع سنگ آهن سنگان و رئیس هیأت اجرایی از کارگاه‌های سنگ‌شکن و خردایش مجتمع بازدید کرد.

 رسولیان در این بازدید گفت: با برنامه‌ریزی‌‌ های صورت گرفته در طی دو سال آینده با راه‌اندازی کارگاه‌های سنگ‌شکن شماره ۲، ۴، ۵ و ۶ برای ۳۰۰ نفر به صورت مستقیم و ۱۰۰۰ نفر به صورت غیرمستقیم اشتغال ایجاد خواهد شد و همچنین تولید محصولات سنگ‌آهن دانه بندی به ۲ میلیون و ۲۰۰ هزار تن و فروش و فرآوری کلوخه سنگ آهن به ۴ میلیون تن افزایش خواهد یافت.

مدیر مجتمع افزود: با راه‌اندازی کارگاه‌های سنگ‌شکن علاوه بر ایجاد اشتغال، ارزش افزوده محصولات سنگ آهن افزایش و هزینه تولید و مخاطرات زیست محیطی کمتری نسبت به بقیه سرمایه‌گذاری‌ها در حوزه سنگ‌آهن خواهد داشت.

 

 


 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان

خبر داغ روز

ارسال نظر: