تامین سرمایه لوتوس پارسیان

ثبت اولین رکورد در ۱۴۰۳ | ارزش "طلا" از ۱۱ همت عبور کرد

کدخبر : 595405

صندوق سرمایه‌گذاری پشتوانه طلای لوتوس که با استقبال سرمایه‌گذاران در اسفند ماه 1402 توانست رکورد 10 همتی در دارایی تحت مدیریت ثبت کند، در معاملات چهاردهم فروردین ماه با ثبت 11 همت دارایی تحت مدیریت به رکورد جدیدی دست پیدا کرد.

صندوق سرمایه‌گذاری پشتوانه طلای لوتوس که با استقبال سرمایه‌گذاران در اسفند ماه ۱۴۰۲ توانست رکورد ۱۰ همتی در دارایی تحت مدیریت ثبت کند، در معاملات چهاردهم فروردین ماه با ثبت ۱۱ همت دارایی تحت مدیریت به رکورد جدیدی دست پیدا کرد.

به گزارش روابط عمومی تامین سرمایه لوتوس پارسیان، صندوق طلای لوتوس که با نماد "طلا" در بورس کالای ایران فعال است، روز گذشته موفق شد ارزش بیش از ۱۱ هزار میلیارد تومان (۱۱همت) دارایی تحت مدیریت به ثبت برساند.

ثبت رکوردهای درخشان پی در پی صندوق طلا که به واسطه اعتماد سرمایه‌‌گذاران به عملکرد این صندوق رقم خورده است، منجر به آن شده که این صندوق همچنان جایگاه بزرگترین صندوق طلای کشور را حفظ کند.

 صندوق پشتوانه طلای لوتوس با نماد "طلا" از نوع صندوق‌های سرمایه‌گذاری قابل معامله (ETF) در بورس کالای ایران است که به عنوان اولین، بزرگترین و نقدشونده‌ترین صندوق طلای بازار سرمایه کشور شناخته می‌شود و موضوع فعالیت آن سرمایه‌گذاری در اوراق بهادار مبتنی بر گواهی سپرده طلا و اوراق مشتقه مبتنی بر سکه طلا است.

سرمایه‌گذاری در این صندوق برای سرمایه‌گذارانی مناسب است که ریسک‌پذیری بالا و تمایل به سرمایه‌گذاری در طلا (سکه طلا) دارند،  به سرمایه‌گذاری با دید بلندمدت‌ فکر می‌کنند و انتظار دریافت سود دوره‌ای ندارند.

برای خرید واحدهای این صندوق لازم است حتما کد معاملاتی (کد بورسی) در سیستم شرکت سپرده‌گذاری مرکزی داشته باشید. برای دریافت کد معاملاتی لازم است ابتدا در سامانه سجام ثبت‌نام کنید و پس از احراز هویت در این سامانه، یکی از کارگزاری‌های فعال در بازار سرمایه را انتخاب کرده و با ثبت‌نام در سیستم معاملات آنلاین آن کارگزاری،‌ دسترسی به سیستم معاملات آنلاین آن کارگزاری را دریافت کنید. سپس واحدهای صندوق را دقیقا مانند سهام مختلفی که در بورس وجود دارد، ‌با نماد "طلا" خرید و فروش کنید.

در ادامه می‌توانید با مزایای این صندوق بیشتر آشنا شوید:

    قابلیت سرمایه‌گذاری با مبالغ کم به دلیل ارزان بودن قیمت واحدهای این صندوق‌ در مقایسه با خرید فیزیکی سکه طلا

    نقدشوندگی بسیار بالا به دلیل وجود بازارگردان و امکان خرید و فروش در لحظه

    امنیت بالا در مقایسه با خرید و فروش فیزیکی سکه که خطراتی همچون سرقت و عدم اطمینان از خلوص و عیار سکه دارد

    سرمایه‌گذاری بسیار آسان و بدون اتلاف وقت از طریق سیستم معاملات آنلاین کارگزاری‌ها

    شفافیت عملکرد و انتشار لحظه‌ای تغییرات قیمتی (NAV) و نظارت بر عملکرد صندوق توسط متولی و حسابرس

    معافیت مالیاتی معاملات واحدهای صندوق‌ مطابق قانون توسعه ابزارها و نهادهای مالی جدید

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان

خبر داغ روز

ارسال نظر: