شرکت فولاد آلیاژی ایران

پیام مدیر عامل شرکت فولاد آلیاژی ایران به مناسبت عید سعید فطر

کدخبر : 595896

رمضان، یعنی سوزانیدن، اهل معنا و صاحب دلان این را به سوزاندن گناهان تعبیر کرده اند و اگر ماهی به سوزاندن گناه بگذرد قطعِ به یقین جشن دارد و عید باید گرفت...

عید فطر، یعنی عید بازگشت به فطرت و چه زیباست عیدی که در آن انسان های مومن و با تقوا، پس از یک ماه بندگی خدا دورِ هم جمع می شوند و به امید خالی شدن دست هایشان از گناه، به نماز می ایستند و در قنوت با دلی سرشار از شوقِ بندگی او را به یگانگی، جود و رحمت می خوانند. و آنان که قدرِ رمضان را قدر دانسته اند آنقدر شانه های خالی شده از گناه را سبک احساس می کنند که انگار تولدی دوباره یافته اند و امیدوار به فضلِ پروردگار در مسیر زندگی گام بر می دارند.

شک ندارم همکاران سخت کوشِ فولادی که در شرایط خاصِ تولید فولاد، تن به حکم الهی داده اند و روزه دار بوده اند توشه ای بس غنی تر از دیگران از این ماهِ عزیزِ خدا بر داشته اند و امیدوارم این فیوضاتی که قلوبِ شما را روشن تر از گذشته گردانیده است چراغ راه پیشرفت این کشور شود و همه یک دل، مسیر پیشرفت و تعالی را بپیماییم و عزت کشور عزیزمان که حاصل زحمات گذشتگان است را به آیندگان هدیه دهیم و موجبات عاقبت به خیری خود را فراهم سازیم. اینجانب ضمن تبریک عید سعید فطر به ملت شریف ایران و تمام مسلمانان جهان به ویژه خانواده بزرگ فولاد آلیاژی ایران، از خداوند منان قلبی پاک، دلی آرام و گام هایی استوارتر از گذشته را برای شما آرزومندم.

محمد کمال زاده مدیر عامل

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
ارسال نظر: