افتخاری دیگر در شرکت ورق خودرو چهارمحال و بختیاری :

رکورد تازه ای در تولید روزانه ورق گالوانیزه به ثبت رسید

کدخبر : 596187

با همت تلاشگران شرکت ورق خودرو چهار محال بختیاری تولید ورق گالوانیزه روز ۲۶ فروردین به میزان ۱۶۳۰ تن ‌رسید و رکورد جدید تولید روزانه در این شرکت به ثبت رسید.

با همت تلاشگران شرکت ورق خودرو چهار محال بختیاری تولید ورق گالوانیزه روز ۲۶ فروردین به میزان ۱۶۳۰ تن ‌رسید و رکورد جدید تولید روزانه در این شرکت به ثبت رسید.

به گزارش روابط عمومی شرکت ورق خودروچهارمحال و بختیاری؛ مدیر ارشد کارخانه ورق خودرو چهارمحال و بختیاری ضمن اعلام این خبر گفت : رکورد قبلی میزان تولید روزانه در شرکت ورق خودرو مربوط به ۱۶ خرداد سال‌ گذشته به میزان ۱۶۱۳ تن بود وبا ۱۷ تن افزایش در۲۶ فروردین ماه سال جاری به رقم۱۶۳۰ تن رسید. نوید ایزدی گفت: کارکنان شرکت با تلاش شبانه روزی، برنامه ریزی دقیق و همت بلند خود توانستند اولین گام خود را در راستای تحقق شعار سال رهبر معظم مبنی بر ” جهش تولید با مشارکت مردم” بر دارند و به این موفقیت ارزشمند دست یابند.

ایزدی تصریح کرد: محدودیت ها از جمله مشکلات تامین مواد اولیه و.. نتوانست ذره ای از اراده آهنین کارکنان شرکت ورق بکاهد و این شرکت با برخورداری از نیروی انسانی توانمند و کارآمد همچنان در راستای افزایش تولید محصولات ویژه پر توان پیش می رود. در ادامه مدیر تولید شرکت ورق خودرو نیز ضمن تبریک این موفقیت بزرگ اظهار کرد: این دستاورد برگ زرین دیگری در کارنامه افتخارات شرکت ورق خودرو ثبت نمود.

فردین علیمیرزایی به تشریح برنامه های سال جدید شرکت در راستای ارتقا کمی و کیفی محصولات گفت: عزم و اراده کارکنان و همچنین حمایت های بی دریغ و پشتیبانی های شرکت فولاد مبارکه ،مدیر عامل و هیات مدیره شرکت موجب گردیده با وجود مشکلات موجود،شرکت ورق خودرو بتواند همچنان در راستای طی نمودن مراحل رشد و توسعه گام بردارد.

گفتنی‌است شرکت ورق خودرو چهارمحال و بختیاری زیر مجموعه گروه صنعتی فولاد مبارکه و تنها تولید کننده محصولات گالوانیزه ویژه استفاده در صنعت خودروسازی کشور است.

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
ارسال نظر: