برگزاری اولین جلسه هیئت امناء صندوق قرض الحسنه شاهد در سال ۱۴۰۳

کدخبر : 596315

اولین جلسه هیئت امناء صندوق قرض الحسنه شاهد در سال ۱۴۰۳ برگزار گردید.

اولین جلسه هیئت امناء صندوق قرض الحسنه شاهد در سال جدید برگزار گردید. این جلسه که با حضور دکتر قیطاسی رئیس محترم هیات امناء و آقایان محمود پاکدل، سعید حقیقی و میثم اروز از اعضاء محترم هیات امناء و آقای محمدرضا پور حاج رضائی مدیر کل محترم دفتر راهبری امور اقتصادی و مجامع بنیاد شهید و امور ایثارگران و آقای عباس شیخی مدیر کل محترم حراست صندوق قرض الحسنه شاهد در محل سالن جلسات شهدای سلامت ستاد مرکز این صندوق تشکیل گردید .

این جلسه با تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید آغاز گردید و سپس محمود تبریزی مدیر عامل و نائب رئیس هیات مدیره صندوق قر ض الحسنه شاهد ضمن عرض تبریک فرارسیدن بهار ۱۴۰۳ و همزمانی بهار قران با بهار طبیعت و عید سعید فطر با آرزوی قبولی طاعات و عبادات در ماه مبارک رمضان به ارائه گزارش عملکردی از سال ۱۴۰۲ در ارائه تسهیلات قرض الحسنه به جامعه ایثارگری پرداخت .

در ادامه دکتر قیطاسی رئیس محترم هیات امناء ضمن عرض تبریک عید سعید فطر و آرزوی سلامتی برای همکاران محترم در سال نو با تشکر از مدیر عامل صندوق قر ض الحسنه شاهد و همکاران و آرزوی سلامتی و ارائه خدمات بهتر و بیشتر برای جامعه ایثارگری نسبت به بیان سیاست های کلان در جهت چگونگی ارائه خدمات به جامعه ایثارگری پرداخت و جلسه وارد دستور شد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
ارسال نظر: