در بازدید مدیرعامل زامیاد از شرکت ایران کاوه عنوان شد؛

برنامه راهبردی زامیاد برای توسعه کاربری‌سازی خودروهای تجاری

کدخبر : 596576

مدیرعامل شرکت زامیاد به همراه جمعی از مدیران ارشد این شرکت از خطوط تولیدی شرکت ایران کاوه بازدید کرد.

مدیرعامل شرکت زامیاد به همراه جمعی از مدیران ارشد این شرکت از خطوط تولیدی شرکت ایران کاوه بازدید کرد.

مجید آقایی، مدیرعامل شرکت زامیاد در این بازدید با اشاره به اینکه شرکت ایران کاوه یکی از معتبرترین شرکت های طراحی و تولید خودروهای کاربری سبک، نیمه سنگین و تجاری کشور است، خاطرنشان کرد: کاربری‌سازی خودروهای تجاری در ایران کاوه علاوه بر رشد پایدار و توسعه برای شرکت زامیاد، در محصولات تولیدی نیز افزایش ارزش افزوده را به همراه دارد.

او در ادامه یادآور شد: شرکت ایران کاوه سایپا با توان بالایی که در صنعت کاربری‌سازی تخصصی دارد، می‌تواند به‌ مانند یک بال، موجب حرکت روبه‌جلوی ما شود و هرچه این بخش از صنعت توانمندتر باشد، خودروسازان فعالیت چشمگیرتری را در بازار خودروهای تجاری خواهند داشت.

مدیرعامل شرکت زامیاد گفت: ایران کاوه سایپا با دارا بودن ظرفیت بهینه، بستر مناسبی برای زنجیره تأمین قطعات شرکت زامیاد و گروه سایپا محسوب می‌شود و به دلیل حضور موثر نیروی انسانی در مراحل تولید کاربری سازی خودروهای تجاری، امکان رشد اشتغال در این مجموعه فراهم است و می تواند فرصت های اشتغال مناسبی را در استان البرز ایجاد کند.

آقایی با بیان اینکه سرمایه اصلی سازمان‌های صنعتی، نیروی انسانی متخصص، توانمند و متعهد آنهاست، تاکید کرد: توجه همه‌جانبه به ایمنی محیط کار، امنیت شغلی و رفاهی باید بیش‌ازپیش ارج نهاده شود و زامیاد در جهت تحقق منویات مقام معظم رهبری در سال جهش تولید با مشارکت مردم و در راستای راهبردهای ابلاغی مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا؛ برنامه‌ای راهبردی برای توسعه کاربری‌سازی در شرکت ایران کاوه تدوین کرده است.

 در این بازدید، سید اکبر موسوی مقدم، مدیرعامل شرکت ایران کاوه به ارائه گزارش عملکرد و همچنین تشریح توانمندی‌های تخصصی موجود در بخش‌های مختلف این شرکت پرداخت و بیان داشت: از مهم‌ترین اهداف فعلی ایران کاوه سایپا، ادامه روند رشد تولید همراه با حفظ و ارتقاء کیفیت در محصولات است.

در پایان این بازدید نشست تخصصی بررسی برنامه‌های ایران کاوه سایپا برگزار شد و برنامه‌های عملیاتی این شرکت در سال ۱۴۰۳  مورد بحث، تبادل نظر و تصویب قرار گرفت.

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان

خبر داغ روز

ارسال نظر: