نیروگاه ری

بازسازی قطعات داغ نیروگاه ری به منظور تأمین قطعات یدکی واحدها

کدخبر : 596674

مدیر عامل نیروگاه ری از بازسازی حدود 60 نوع تجهیز داغ نیروگاهی و در مجموع بیش از 1100 قطعه، به منظور تأمین قطعات یدکی واحدها در تعمیرات برنامه ریزی شده در سال جاری خبر داد.

مدیر عامل نیروگاه ری از بازسازی حدود ۶۰ نوع تجهیز داغ نیروگاهی و در مجموع بیش از ۱۱۰۰ قطعه، به منظور تأمین قطعات یدکی واحدها در تعمیرات برنامه ریزی شده در سال جاری خبر داد.

حمید بادرستانی مدیر عامل نیروگاه ری گفت: تأمین قطعات یدکی واحد ها به منظور حفظ آمادگی برای تأمین برق شبکه سراسری کشور و کمک به پایداری تولید، در تعمیرات برنامه ریزی شده و همچنین حوادث غیر مترقبه بسیار حائز  اهمیت است.

وی با تأکید بر اینکه انجام به موقع تعمیرات و بازدیدهای پیشگیرانه، کنترل و تست های مربوطه بر روی قطعات، خصوصاً برای واحدهای با طول عمر بالا حاشیه امنیت بسیار خوبی در پیک تابستان ایجاد خواهد کرد. بنا بر این گزارش نیروگاه ری به منظور تأمین قطعات یدکی واحد ها در تعمیرات نیمه دوم سال و نیز موارد از پیش تعیین نشده، به لحاظ تنوع زیاد واحدهای گازی خود حدود ۶۰ نوع تجهیز داغ نیروگاهی شامل: پره های ثابت و متحرک توربین، قطعات محفظه احتراق و انواع یاتاقان و در مجموع بیش از ۱۱۰۰ قطعه را با مدیریت و نظارت متخصصین توانمند نیروگاه ری توسط شرکت های دانش بنیان و داخلی در یک سال گذشته بازسازی نموده است. حمید بادرستانی یادآور شد: ضمن صرفه جویی قابل ملاحظه انجام شده، دانش فنی نظارت بر بازسازی قطعات داغ توربین های این نیروگاه بطور صد در صد توسط متخصصین و کارشناسان نیروگاه ری بومی سازی شده است.

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
ارسال نظر: