بانک شهر

افزایش تعاملات میان بانک شهر و تاپیکو در آینده نزدیک

کدخبر : 596782

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری نفت و گاز و پتروشیمی تامین (تاپیکو) و مدیرعامل بانک شهر در نشستی مشترک بر گسترش همکاری‌ها میان دو طرف تاکید کردند.

 

به گزارش روابط عمومی بانک شهر، دکتر سیدمحمدمهدی احمدی، مدیرعامل بانک شهر در این نشست با بیان اقدامات و فعالیت‌های گسترده این بانک در حوزه سرمایه‌گذاری و تامین مالی نفت و گاز و پتروشیمی در کشور به تشریح روش‌های نوین مشارکت بانک شهر به ویژه در حوزه تجارت محصولات پتروشیمی پرداخت.

دکتر احمدی با ابراز خرسندی از گستردگی زمینه‌های همکاری با هلدینگ تاپیکو، گفت: امیدوارم از این پس شاهد تعامل بیشتر و نزدیکتر بین شرکت‌های تابعه تاپیکو و بانک شهر باشیم.

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری نفت و گاز و پتروشیمی تامین (تاپیکو) نیز در این نشست، بانک شهر را از جمله بانک‌های بسیار فعال در حوزه نفت و گاز عنوان کرد و گفت: این بانک سرمایه‌گذاری محوری خود را به درستی در مهمترین حوزه مزیت‌دار کشور، یعنی نفت و گاز و پتروشیمی در دستور کار قرار داده است. برهمین اساس، تاپیکو از این سیاست کلان مدیران ارشد بانک شهر در راستای توسعه پروژه‌های نفتی و پتروشیمی استقبال می کند.

افقهی تصریح کرد: تامین مالی و سرمایه‌گذاری در بازارهای صادراتی جدید،حوزه بالادستی نفت و گاز و پروژه‌های دارای بازدهی مناسب از جمله محورهایی هستند که بانک شهر در همکاری مشترک با تاپیکو می‌تواند در دستور کار خود قرار دهد.

در پایان، طرفین ضمن بیان ظرفیت‌ها و زمینه‌های کاری توافق کردند، فهرست همکاری‌های مشترک توسط معاونان تاپیکو و بانک شهر تهیه و در آینده‌ای نزدیک توسط مدیران عامل 2 مجموعه امضاء شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
ارسال نظر: