بنیاد علوی

اعلام فراخوان همکاری بنیاد علوی با گروه های جهادی و مردمی در سراسر کشور

کدخبر : 596829

مرکز هماهنگی حرکت های مردمی و جهادی بنیاد علوی با انتشار فراخوانی گروه های مردمی و جهادی را برای همکاری با این موسسه در سه حوزه اقتصادی، درمانی و آموزشی به مشارکت دعوت کرد.

گروه های مردمی و جهادی می توانند جهت همکاری در سه محور ، توانمندی اقتصادی ، ارتقای عدالت آموزشی و توسعه و ارتقای سلامت با این موسسه همکاری کنند.

محورهای حوزه  توانمندی اقتصادی مشتمل بر توسعه طرح‌های اشتغال‌زایی خرد-خانگی (تا ۲ نفر شاغل) ، توسعه طرح‌های اشتغال‌زایی کارگاهی-خرد (تا ۷ نفر شاغل)، احیا و توسعه طرح‌های اشتغال‌زایی بنگاهی کوچک (تا ۲۰ نفر شاغل) ، توسعه بازار کسب و کارها،حمایت از احیای قنوات، آموزش، مهارت آموزشی و مشاوره شغلی.

محور توسعه و ارتقای سلامت نیز شامل: بسته خدمات بیماری های چشمی (ویزیت، درمان و عمل جراحی )، بسته خدمات بیماری های دهان و دندان (ویزیت و درمان )، بسته خدمات مادران باردار و شیرده و بسته خدمات سلامت مبتنی بر فناوری های نوین (ویزیت برخط ، آموزش حضوری و مجازی) و محور ارتقای عدالت آموزشی نیز شامل ارتقای علمی و تربیتی دانش‌آموزان مستعد، ارتقای مهارتی جوانان مستعد، برگزاری رویداد، جشنواره‌ها، اردوهای تربیتی-دینی و سبک زندگی، ارتقای علمی و معرفتی معلمان، آموزش دانش‌آموزان و اولیا بر بستر فناوری‌های نوین و تقویت معنوی مساجد و آموزش قرآن  است.

علاقه مندان می توانند از طریق درگاه خدمات هوشمند سایت بنیاد علوی تا روز ۱۵ اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ نسبت به ثبت‌نام در این فراخوان با ورود به صفحه (my.alavi-bonyad.com) و ثبت درخواست در بخش خدمات اجتماعی سایر مراحل را طی کنند.

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان

خبر داغ روز

ارسال نظر: