استاندار خوزستان در غرفه فولاد اکسین در نمایشگاه ایران اکسپو ۲۰۲۴:

فولاد اکسین مایه افتخار است / کارگران شعار جهش تولید را محقق کنند

کدخبر : 596862

حسینی محراب استاندار خوزستان در سومین روز از نمایشگاه ایران اکسپو ۲۰۲۴ با حضور در غرفه شرکت فولاد اکسین خوزستان از نمایش قدرتمند این شرکت در عرصه تولید و صادرات قدرانی کرد.

حسینی محراب استاندار خوزستان در سومین روز از نمایشگاه ایران اکسپو ۲۰۲۴ با حضور در غرفه شرکت فولاد اکسین خوزستان از نمایش قدرتمند این شرکت در عرصه تولید و صادرات قدرانی کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت فولاد اکسین خوزستان،وی در این بازدید ضمن آرزوی موفقیت برای مجموعه فولاد اکسین، رکوردشکنی های شرکت فولاد اکسین خوزستان در تولید محصولات خاص و بازار پسند را نشانه توانمندی بالا جوانان و کارگران این مرز و بوم و اقتدار این شرکت دانست.

استاندار خوزستان در ادامه با اشاره به نامگذاری امسال از سوی مقام معظم رهبری با عنوان جهش تولید با مشارکت مردم عنوان کرد: از کارگران غیور مجموعه فولاد اکسین خوزستان درخواست دارم تا نسبت به تحقق این شعار بکوشند و این شعار مقام معظم رهبری را محقق کنند.

حسینی محراب با اشاره به دیدار جمعی از کارگران با مقام معظم رهبری عنوان کرد: پس از این دیدار که ثمره تلاش ها و مجاهدت های کارگران و مدیران این مجموعه بود، خانواده فولاد اکسین خوزستان باید بکوشد تا بهترین عملکرد همه ادوار فعالیت تولیدی خود را داشته باشد زیرا اونون بیش از پیش نگاه ها به این شرکت دوخته شده و انتظارات از این مجموعه بسیار بالا است.

وی در پایان خاطرنشان کرد: حضور فولاد اکسین در بازارهای جهانی و صادرات محصولات این شرکت نشان از توان بالای این مجموعه و مایه افتخار است.

شرکت فولاد اکسین خوزستان با حضوری موفق در ششمین نمایشگاه توانمندی‌های صادراتی (ایران اکسپو) ضمن معرفی سبد گسترده محصولات و توانمندی‌ها، بازارهای صادراتی خود را بیش از پیش گسترش خواهد داد و جایگاه برند خود را به عنوان تامین‌کننده محصولات استراتژیک فولادی، حتی بیش از امروز ارتقا ببخشد.

 

 

 

 


 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان

خبر داغ روز

ارسال نظر: