بانک ملی ایران

رییس جدید اداره امور شعب شرق تهران منصوب شد

کدخبر : 597279

با حکم مدیر هیأت عامل بانک ملی ایران سیّد امیررضا قوامی به عنوان رییس جدید اداره امور شعب شرق تهران منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، در مراسم تودیع سید رضا خادمی و معارفه سیّد امیررضا قوامی که با حضورمونسان،معاون شعب بانک،کاظمی معاون منابع انسانی بانک، بهکارمرام، مدیر امور منطقه تهران و مستقل برگزار شد؛ مونسان پایداری سیستم‌ها، فروش کارخانه شازند اراک را افزایش سرمایه بانک دانست و افزود: علاوه بر اینها تزریق شش هزار نیروی جدید به بانک از نقاط مثبت سال ۱۴۰۲ بوده و باعث شد اتفاقات خوبی در بانک رقم بخورد.

عضو هیأت عامل با اشاره به شعار سال تأکید کرد: باید توان خود را برای جهش تولید افزایش داده و در همین راستا، سیاست اعتباری در سال جاری به موقع ابلاغ شود.

وی با بیان این نکته که در سال‌های اخیر، حدود ۲۰ درصد از ظرفیت‌های بانک فعال بوده است، تصریح کرد: باید با ظرفیت سازی و استفاده بهینه از ظرفیت‌های موجود در راه اعتلای نام بانک ملی ایران گام برداشته و این باور اشتباه که خروج منابع در ماه‌های ابتدای سال اتفاقی طبیعی است را تغییر و به این باور برسیم که منابع بانک ملی ایران باید همواره در مسیر رشد باشد.

معاون شعب بانک ملی ایران در پایان سخنان خود، ضمن تقدیر و تشکر از زحمات خادمی و اهدای لوح تقدیر به ایشان، انتصاب قوامی به سمت ریاست اداره امور شعب شرق تهران را تبریک گفته و ادامه داد:  امیدوارم با این انتصاب جایگاه اداره امور شعب شرق تهران از اینجایی که قرار دارد، بالاتر برود.

قوامی، رییس جدید اداره امور شعب شرق تهران گفت: چنانچه قصد تکرار موفقیت‌ها و رکوردهای گذشته، دستیابی به اهداف بانک و سیاست‌های دولت را داشته باشیم، باید علاوه بر توجه به سرمایه انسانی با کار تیمی برای رفع دغدغه‌های همکاران و اعتلای نام بانک ملی ایران ، برنامه‌ریزی کنیم.

گفتنی است در این مراسم خادمی عملکرد خود را در دو سال گذشته تشریح و برای ریاست جدید اداره امور شعب شرق تهران، آرزوی موفقیت، سلامت و سعادت کرد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان

خبر داغ روز

ارسال نظر: