بانک ملی ایران

بازدید مدیر عامل بانک ملی ایران از سی و پنجمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران

کدخبر : 597309

دکتر ابوالفضل نجارزاده مدیر عامل بانک ملی ایران در چهارمین روز از برگزاری سی و پنجمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران در مصلی امام خمینی(ره) حضور یافت و ضمن بازدید از بخش های مختلف این نمایشگاه، با ناشران مختلف و نویسندگان به گفت و گو پرداخت.

به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران،دکتر نجارزاده در این دیدارها که محمود شایان عضو هیات مدیره بانک نیز حضور داشت،ضمن اطلاع از دغدغه های اهالی فرهنگ و قلم،بر عزم بانک ملی ایران برای حمایت از بخش فرهنگ و کمک به رواج هر چه بیشتر فرهنگ کتابخوانی در میان اقشار مختلف کشور تاکید کرد.  

دکتر نجارزاده با اشاره به حمایت بانک ملی ایران برای برگزاری این دوره از نمایشگاه کتاب گفت:این اقدامات بانک ملی ایران که در راستای ایفای مسئولیت های اجتماعی صورت می گیرد،اثرات ماندگاری را در بخش فرهنگ بر جای خواهد گذاشت.

وی همچنین با حضور در غرفه بانک ملی ایران رهنمودهایی را برای ارائه هر چه بهتر خدمات به بازدید کنندگان سی و پنجمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران ارائه کرد.

گفتنی است سی و پنجمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران از  چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت آغاز به کار کرد و تا شنبه ۲۹ اردیبهشت در مصلای امام خمینی(ره)  ادامه دارد.

غرفه بانک ملی ایران به عنوان حامی این نمایشگاه و بانک عامل با مدرن‌ترین تجهیزات و به روزترین زیر ساخت های خدمات مالی دیجیتال،در شبستان مصلا روبروی درب ۱۷ ، ۱۸ و ۱۹ از ساعت ۱۰ صبح الی ۸ شب آماده ارائه خدمات به بازدیدکنندگان گرامی است.

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
ارسال نظر: