طی هفته گذشته رقم خورد؛

معامله ۳ میلیون و ۱۷۰ هزار تن محصول در بورس کالا

کدخبر : 597408

در معاملات هفته گذشته بازار فیزیکی بورس کالای ایران 3 میلیون و 170 هزار و 208 تن انواع محصول به ارزش 29 هزار میلیارد تومان دادوستد شد. به لحاظ حجم سیمان، سنگ آهن و فولاد سنگین‌وزن‌های تالار صنعتی و معدنی قیر و مواد پلیمری نیز سنگین‌وزن‌های تالار پتروشیمی و فرآورده‌های نفتی بودند.

در معاملات هفته گذشته بازار فیزیکی بورس کالای ایران ۳ میلیون و ۱۷۰ هزار و ۲۰۸ تن انواع محصول به ارزش ۲۹ هزار میلیارد تومان دادوستد شد. به لحاظ حجم سیمان، سنگ آهن و فولاد سنگین‌وزن‌های تالار صنعتی و معدنی قیر و مواد پلیمری نیز سنگین‌وزن‌های تالار پتروشیمی و فرآورده‌های نفتی بودند.

تالار محصولات صنعتی و معدنی شاهد معامله ۲ میلیون و ۷۵۲ هزار و ۹۰۸ تن انواع کالا به ارزش ۲۰ هزار میلیارد تومان در هفته گذشته بود.

به گزارش روابط‌عمومی بورس کالای ایران، در این تالار یک میلیون و ۲۴۹ هزار و ۸۱۴ تن سیمان، ۹۹۳ هزار تن سنگ آهن، ۳۲۷ هزار و ۱۷۲ تن فولاد، ۱۶۲ هزار و ۶۰۰ تن آهن اسفنجی، ۱۱ هزار و ۷۳۰ تن آلومینیوم،  ۷ هزار و ۲۰۰ تن مس،  یک هزار و ۱۸۰ تن روی، ۲۰۰ تن کنسانتره مولیبدن و ۱۲ تن کنسانتره فلزات گرانبها معامله شد.

۵۰ دستگاه کامیونت فورش نیز در تالار خودرو فروخته شد.

از طرفی در دو بخش داخلی و صادراتی تالار فرآورده‌های نفتی و پتروشیمی ۳۹۹ هزار و ۲۴۹ تن انواع کالا و محصول به ارزش ۹ هزار میلیارد تومان به فروش رسید.

در تالار فرآورده‌های نفتی و پتروشیمی ۱۶۵ هزار و ۱۵۵ تن قیر، ۹۳ هزار و ۸۸۷ تن مواد پلیمری، ۳۰ هزار و ۴۰۰ تن وکیوم باتوم، ۴۶ هزار تن لوب کات، ۴۳ هزار و ۸۷ تن مواد شیمیایی، ۱۵ هزار و ۱۵۵ تن گوگرد، ۵ هزار و ۲۴ تن روغن و ۵۴۰ تن گازها و خوراک ها معامله شد.

بازار فرعی نیز معامله ۱۸ هزار و ۵۱ تن انواع کالا و محصول به ارزش۴۴ میلیارد تومان بود.

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
ارسال نظر: