ذوب آهن اصفهان

درخشش ریل ذوب آهن اصفهان در یازدهمین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل ریلی

کدخبر : 597688

یازدهمین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل ریلی، تجهیزات و خدمات وابسته هم اکنون با حضور مهرداد بذرپاش وزیر راه و شهرسازی ، سید میعاد صالحی مدیرعامل راه آهن جمهوری اسلامی،جمعی از مسئولین، مهدی کوهی مدیرعامل ذوب آهن اصفهان و همچنین شرکت های فعال و پیشرو داخلی و خارجی در عرصه حمل و نقل ریلی هم اکنون( شنبه 29 اردیبهشت ماه) در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران افتتاح شد.

یازدهمین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل ریلی، تجهیزات و خدمات وابسته هم اکنون با حضور مهرداد بذرپاش وزیر راه و شهرسازی ، سید میعاد صالحی مدیرعامل راه آهن جمهوری اسلامی،جمعی از مسئولین، مهدی کوهی مدیرعامل ذوب آهن اصفهان و همچنین شرکت های فعال و پیشرو داخلی و خارجی در عرصه حمل و نقل ریلی هم اکنون( شنبه ۲۹ اردیبهشت ماه) در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران افتتاح شد.

ذوب آهن اصفهان به عنوان تنها تولید کننده ریل در غرب آسیا و همچنین پیشران توسعه راه آهن سراسری و متروی کلان شهرها در سالن ۱۱ – ۱۰ با ارائه سبد متنوع محصولات ریلی نظیر (۶۰E۱ مناسب قطارهای پر سرعت بین شهری و متروهای شهری با بار محوری سنگین، (ریل ۵۴E۱ مناسب برای متروهای شهری با بار محوری متوسط،( ریل ۵۴E۱ با گرید فولاد R۳۲۰CR  از نوع سخت و ضد سایش)، (ریل ۴۹E۱ مناسب مترو)، (ریل ۴۶E۲ مناسب خطوط فرعی) ، ( ریل ۶۰E۱A۱ زبانه سوزن) و ( ریل R۱۸ ویژه معدن ) در این نمایشگاه مورد توجه ویژه بازدیدکنندگان قرار گرفته است.  

شایان ذکر است امسال در این نمایشگاه ۸۰ شرکت حمل و نقل ریلی داخلی و ۱۰ شرکت حمل و نقل خارجی از کشورهای چین، روسیه، آذربایجان، هند و کره شرکت کرده اند.  

گفتنی است این نمایشگاه تخصصی که در ۱۴ هزار متر مربع امروز افتتاح شد تا یکم خردادماه از ساعت ۹ تا ۱۶ پذیرای علاقمندان عرصه حمل و نقل ریلی خواهد بود.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
ارسال نظر: