فرمانده سپاه شهدا:

از سرمایه‌گذاری در مناطق مرزی بخصوص منطقه آزاد ماکو استقبال میکنیم

کدخبر : 597998

فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی در دیدار با مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو گفت:‌ از هرگونه سرمایه‌گذاری در مناطق مرزی بخصوص منطقه آزاد ماکو استقبال میکنیم و بسیار خوشحال میشویم که بتوانیم کمک کنیم تا مشکل بیکاری در این مناطق رفع شود.

 

به گزارش پایگاه خبری منطقه آزاد ماکو،‌ سردار سرتیپ دوم پاسدار محمدحسین رجبی در این دیدار نام‌گذاری امسال با عنوان « جهش تولید با مشارکت مردم» توسط رهبر معظم انقلاب را یادآوری کرد و گفت: منطقه آزاد ماکو ظرفیت بی نظیر برای جهش تولید و توسعه اقتصادی استان دارد و باید از این ظرفیت نهایت بهره را برد.

وی رویکرد اصلی سپاه شهدای استان را رفع محرومیت زدایی برشمرد و تاکید کرد: آذربایجان غربی ۱۰ هزار جهادگر در قالب ۸۵۰ گروه جهادی دارد و با این ظرفیت نباید مناطق محروم داشته باشیم.

سردار رجبی اضافه کرد:‌ گروه‌های جهادی شبانه روز و بدون منت و چشم داشت خدمت می‌کنند و به حق جهادگران عرصه امنیت، توسعه و آبادانی و رفع محرومیت هستند.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو نیز در این دیدار گفت: توسعه اقتصادی در منطقه آزاد ماکو مرهون امنیتی است که توسط پاسداران انقلاب و نیروهای نظامی و امنیتی در منطقه تامین شده است

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
ارسال نظر: