کدخبر : 539017

به گزارش شما و اقتصاد: مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش به مناسبت میلاد حضرت فاطمه زهرا (س) پیام تبریکی به شرح زیر ارسال کرد.

به گزارش شما و اقتصاد: متن پیام به شرح زیر است:

به نام یگانه هستی بخش

 فرارسیدن بیستم جمادی الثانی، سالروز میلاد عظیم‌ترین گوهر عفت و دانایی، حضرت صدیقه کبری (س) برتمامی زنان گرانقدر ایران زمین به ویژه بانوان پرتلاش و توانمند جزیره کیش فرخنده و مبارک باد.

 زن این ارزشمند ترین گوهر گنجینه خانواده، که گاه مسئولیت خطیر رشد، بالندگی و شکوفایی فرزندان را بر عهده دارد و گاه در نقش یک همسر همراه و همدل برای استحکام بنیان خانواده می کوشد و همزمان در حوزه های مختلف فرهنگی، اجتماعی، علمی و اقتصادی مشارکتی فعال دارد، موهبتی ارزشمند است که باید آن را قدردانست و ارج نهاد.

 میلاد خجسته حضرت زهرای مرضیه(س) فرصت مغتنمی است تا قدردان زحمات بانوان گرانقدری باشیم که با تامل در اندیشه دخت گرامی رسول اکرم و برترین الگوی زنان مسلمان، در جایگاه مادر، همسر و یا همکار با درایت وتوانمندی به ایفای مسئولیت های خانوادگی و اجتماعی خود را می پردازند.

  امید است تا با ارتقاء توانمندی بانوان گرامی فرصت بهره گیری بیشتر از شایستگی های حرفه ای بانوان شاغل وهمچنین ارتقای جایگاه اجتماعی زنان درجامعه فراهم شده و سهم بانوان عزیز در روند توسعه ایران اسلامی افزایش یابد.

از پروردگار سبحان سعادت ، سلامت و بهروزی همه بانوان عزیز کشور راخواستارم.

        

                                                          غلامحسین مظفری

                                                          ریس هیات مدیره و مدیر عامل سازمان منطقه آزاد کیش

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

فن آوری اطلاعات
بورس
خودرو
پتروشیمی
مناطق آزاد
گردشگری
صنایع غذایی
انرژی
بانک
بیمه