کدخبر : 539312

به گزارش شما و اقتصاد: در آیین تکریم صنعت‌کاران و معدن‌کاران برتر استان چهارمحال و بختیاری که با حضور استاندار این استان، رئیس خانۀ صنعت، معدن و تجارت ایران، مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان، رئیس خانۀ صنعت، معدن و تجارت استان و مسئولین اتاق بازرگانی برگزار شد، از مدیران عامل شرکت‌های ورق خودرو چهارمحال و بختیاری، فولاد سفیددشت چهارمحال و بختیاری و تاراز چهارمحال از شرکت‌های زیرمجموعۀ گروه فولاد مبارکه تجلیل شد.

به گزارش شما و اقتصاد: در ابتدای این همایش، سهل‌آبادی، رئیس خانۀ صنعت، معدن و تجارت ایران، هدف از برپایی این همایش را تکریم فعالان و تلاشگران حوزه‌های مختلف تجاری و تولیدی و همچنین بررسی چالش‌های این حوزه و تبادل‌نظر صاحبان صنایع استان در خصوص دست‌یابی به راهکارهای عملیاتی برای رفع این مشکلات توصیف کرد.

وی با تأکید بر اینکه با هم‌دلی و هم‌فکری می‌توان بر مشکلات و موانع فعلی فائق آمد، تصریح کرد: در این شرایط دولت نیز باید با تمام قوا از بخش صنعت و تجارت حمایت کند و بوروکراسی و موانع اداری را کاهش دهد.

در ادامه، اقبال عباسی، استاندار چهارمحال و بختیاری نیز ضمن قدردانی از صنایع برتر استان خواهان توجه هرچه بیشتر به تولید و تولیدکنندگان شد.

e34ac613-f07f-4d15-94da-c8a6c35f20c1_20210213_084147

روابط عمومی فولاد مبارکه اصفهان

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

فن آوری اطلاعات
بورس
خودرو
پتروشیمی
مناطق آزاد
گردشگری
صنایع غذایی
انرژی
بانک
بیمه