کدخبر : 539376

به گزارش شما و اقتصاد: در دیدار مدیرعامل هلدینگ صدرتامین با نمایندگان بانوان شرکت های تابعه و وابسته تشریح شد:

به گزارش شما و اقتصاد: در اولین روز از ماه مبارک رجب و به مناسبت میلاد حضرت فاطمه زهرا (س)،دیدار غلامرضا سلیمانی مدیرعامل هلدینگ صدرتامین با نمایندگان بانوان شرکت های تابعه و وابسته به همت روابط عمومی هلدینگ و به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد.

غلامرضا سلیمانی در این نشست ضمن تبریک اعیاد خجسته ماه رجب و همچنین ولادت حضرت فاطمه زهرا(س) گفت:‌ بانوان به عنوان بخش مهمی از شاغلین هلدینگ صدرتامین،نقش بسزایی در تحقق اهداف شرکت ها دارند و مسئولیت پذیری،تعهد کاری،سلامت فکری و معنوی این قشر تاثیر گذار همواره زبانزد است. این تلاشگران در کنار مدیریت خانواده در محل کار نیز با تلفیق دانش و تجربه خود الگوی موفق یک فرد شاغل به شمار می روند.‌

وی افزود: این سرمایه های انسانی ارزشمند همواره با درخشش در پست های مختلف سازمانی توانمندیهای خود را به منصه ظهور رساندند اما برای بهره گیری بیشتر از قابلیت های بانوان،هلدینگ برنامه های بسیاری را در نظر گرفته است.

مدیرعامل هلدینگ صدرتامین از تدوین بانک اطلاعاتی بانوان شرکت های تابعه و وابسته هلدینگ خبر داد و خاطر نشان کرد: به منظور شناسایی توانمندیهای بانوان و بهره گیری هر چه بیشتر از آنها در راستای رشد و توسعه سازمانی در سمت های مدیریتی،بانک اطلاعاتی از توانمندیهای این قشر فرهیخته تدوین می شود.

 همچنین این مسیر فرصت مغتنمی برای بالفعل رساندن قابلیت های بالقوه بانوان است.

این مقام مسئول تشکیل صندوق حمایت از بانوان را از دیگر اقدامات هلدینگ صدرتامین برشمرد و بیان کرد: از طریق این صندوق مشکلات بانوان در زمینه های مختلف با حضور نمایندگان این قشر بررسی شده و راهکار لازم ارائه می شود‌.

غلامرضا سلیمانی تصریح کرد:مستند سازی فعالیت های بانوان در قالب انتشار فصلنامه،ویدئو و ... نیز از جمله اقدامات دیگر  است که از طریق امور بانوان هلدینگ و با مشارکت بانوان شرکت های تابعه و وابسته انجام می گیرد.

شایان ذکر است در این نشست صمیمی،نمایندگان بانوان از شرکت های مختلف به بیان دیدگاهها و پیشنهادهای خود پرداختند.

روابط عمومی ذوب آهن اصفهان

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

فن آوری اطلاعات
بورس
خودرو
پتروشیمی
مناطق آزاد
گردشگری
صنایع غذایی
انرژی
بانک
بیمه