رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم اعلام کرد

کدخبر : 539719

به گزارش شما و اقتصاد: رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم از افتتاح افزون بر 15 پروژه بزرگ این منطقه توسط ریاست جمهوری اسلامی ایران به صورت فوق العاده خبر داد.

به گزارش شما و اقتصاد:  حمیدرضا مومنی روز یکشنبه در نشست بررسی آخرین وضعیت پروژه های قابل افتتاح توسط ریاست جمهوری در اسفندماه جاری در مرکز بین المللی رشد قشم بیان داشت: مجموع سرمایه گذاری ریالی برای اجرای این پروژه ها را افزون بر 32هزار میلیارد ریال و سرمایه گذاری ارزی را افزون بر 21میلیون دلار اعلام کرد و افزود: 83.5 درصد از این سرمایه گذاری ها توسط بخش خصوصی انجام شده و 16.5درصد بقیه نیز سهم سازمان منطقه آزاد قشم است.

مومنی میزان اشتغالزایی این تعداد پروژه ها را نیز در زمان بهره برداری افزون بر چهار هزار و 52 نفر اعلام کرد و یادآور شد: اکثریت این پروژه ها در حوزه اقتصادی و سرمایه گذاری از قبیل ساخت و تعمیر شناور، تولید ماهی خشک، پودر ماهی و خوراک دام، پرورش میگو، آزمایشگاه مرجع نفت و گاز، اسکله سوخت رسانی، کارخانه تولید ماسک، فروشگاه رفاه  و سامانه پایش تصویری رانندگی و نظارتی است.

به گفته مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در حوزه فنی و زیربنایی نیز پروژه هایی از قبیل توسعه اسکله، آماده سازی اراضی مسکونی، بهسازی و رفع نقاط حادثه خیز جاده ای، شهرک سازی و مجتمع سازی  و در حوزه گردشگری هم یک مجتمع بزرگ اقامتی و گردشگری روز دوشنبه هفته آینده از طریق ویدیو کنفرانس توسط ریاست جمهوری افتتاح خواهد شد.

گفتنی است آیین افتتاح فوق العاده 15پروژه بزرگ منطقه آزاد قشم توسط ریاست جمهوری به صورت ویدیو کنفرانس ساعت 10 صبح روز دوشنبه 11 اسفندماه جاری برگزار می شود.

روابط عمومی سازمان منطقه آزاد قشم

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

فن آوری اطلاعات
بورس
خودرو
پتروشیمی
مناطق آزاد
گردشگری
صنایع غذایی
انرژی
بانک
بیمه