با حضور مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان انجام شد؛

کدخبر : 540239

به گزارش شما و اقتصاد: آیین روز درختکاری و کاشت ۵۷ نهال به یاد و نام شهدای فولاد خوزستان با حضور علی قلعه نوی مدیرعامل و جمعی از معاونان و مدیران این شرکت، ۱۶ اسفندماه ۱۳۹۹ در محل یادمان شهدای گمنام برگزار شد.

به گزارش شما و اقتصاد: روز درختکاری مناسبتی است که به یادمان می‌آورد، هر یک در داشتن زمینی سبزتر سهمی داریم. باور داریم که هر نهال تازه در هر گوشه‌ای از این کره خاکی می تواند امیدی برای دنیایی زیباتر باشد. روز درختکاری، هم مژده‌ی بهار است و هم یادآور اهمیت پوشش گیاهی در کشور؛ در واقع اصل این است که در فرهنگ عمومی کشور، مسئله‌ی درخت، گیاه و پوشش گیاهی، جنگل و مرتع، جایگاه واقعی خودش را پیدا کند.

شرکت فولاد خوزستان با حضور علی قلعه نوی مدیرعامل و جمعی از معاونان و مدیران اقدام به کاشت ۵۷ اصله نهال در محل یادمان شهدای گمنام  نمود. این مراسم به منظور ارج نهادن به مقام شامخ شهدا و گرامی داشت روز درختکاری انجام شد.

همچنین شرکت فولاد خوزستان با در نظر داشتن تاکید رهبر معظم انقلاب به منظور جلوگیری از حرکت ریزگردها، ترویج فرهنگ‌ درختکاری و در راستای ایفای مسئولیت‌های اجتماعی تا کنون اقدام به ایجاد و گسترش فضای سبز در وسعتی به مساحت ۵۰۰ هکتار در محوطه داخلی شرکت، منازل سازمانی و جاده‌های دسترسی شرکت نموده است.

روابط عمومی فولاد خوزستان

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

آنچه دیگران می خوانند:
  فن آوری اطلاعات
  بورس
  خودرو
  پتروشیمی
  مناطق آزاد
  گردشگری
  صنایع غذایی
  انرژی
  بانک
  بیمه