کدخبر : 540645

به گزارش شما و اقتصاد: مجمع عمومی فوق‌العاده شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر با دستور کار تمدید مهلت افزایش سرمایه، صبح امروز با حضور سهامداران حقیقی و حقوقی این شرکت برگزار شد.

به گزارش شما و اقتصاد:  در این نشست مهندس ایمان عتیقی مدیرعامل شرکت با اشاره به اینکه اتفاقات خوبی در یکسال اخیر در بحث سهام گل‌گهر رخ داده است، گفت: رشد شاخص‌ سهام این شرکت طی یک‌ماه اخیر رشد داشته که نشان‌دهنده این است طی این یک‌ماه، بازار بیشتر کنترل شد.

وی با اشاره به جایگاه گل‌گهر در زنجیره فولاد کشور گفت: جایگاه گل‌گهر در زنجیره فولاد کشور به‌گونه‌ای است که در بحث شمش حدود ۴ درصد، آهن اسفنجی ۱۳ درصد، گندله ۲۷ درصد و کنسانتره ۴۲ درصد نقش ایفا می‌کند که در دو بخش گندله و کنسانتره جایگاه اول کشور را داریم.

وی با اشاره به سند چشم‌انداز گل‌گهر گفت: سند چشم‌انداز یک‌ساله، سه‌ساله و سند چشم‌انداز ۱۴۱۴ گل‌گهر در حال تنطیم است که امیدواریم تا تیرماه سال جدید ابلاغ شود. در این سند برای کل منطقه، حدود ۳۰۰ هزار میلیارد تومان پروژه تعریف می‌شود که بخش قابل‌توجهی از آن پروژه‌ها برای خود شرکت گل‌گهر تعریف خواهد شد و ان‌شاءالله سال ۱۴۰۰ سالی طلایی برای گل‌گهر خواهد بود.

در پایان با تصمیم مجمع عمومی گل‌گهر تمدید مهلت عملیاتی نمودن مرحله دوم افزایش سرمایه موافقت شد.

IMG-20210317-WA0063

روابط‌ عمومی و امور بین‌الملل شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

آنچه دیگران می خوانند:
  فن آوری اطلاعات
  بورس
  خودرو
  پتروشیمی
  مناطق آزاد
  گردشگری
  صنایع غذایی
  انرژی
  بانک
  بیمه