با حضور دبیر شورای عالی مناطق آزاد:

کدخبر : 541249

به گزارش شما و اقتصاد: عصر امروز و با حضور حمید رضا مومنی مشاور رئیس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد و تجاری کشور، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند و دیگر معاونان وی، کلنگ ساخت بزرگ ترین مرکز تجاری، تفریحی و فرهنگی در منطقه آزاد اروند به زمین زده شد.

به گزارش شما و اقتصاد: مدیرعامل شرکت توسعه و سرمایه گذاری منطقه آزاد اروند در توضیح مشخصات پروژه، گفت: این مرکز با نام «اروند مال» مکانی عالی از نظر دسترسی به دو شهر آبادان و خرمشهر است.

کمال رضایی، اظهار کرد: مرکز تجاری، تفریحی و فرهنگی اروندمال به همت شرکت توسعه و سرمایه گذاری منطقه آزاد اروند و با مشارکت بخش خصوصی در زمینی به مساحت ۱۷ هزار و ۲۸۸ مترمربع با زیر بنای ۷۳ هزار و ۶۶۳ مترمربع در۳ طبقه تجاری احداث می شود.

وی افزود: در این مرکز ۲۹۵ واحد تجاری، ۸ واحد اداری، ۴ فضای ورزشی، ۲ رستوران و فود کورد، یک شهربازی،۳ سالن سینما،۲ تالار و ۵ طبقه پارکینگ با هزینه کرد ۵۶۰۰ میلیارد ریال سرمایه درگردش در مدت ۴۸ ماه احداث می شود.

کمال رضایی با اشاره به اینکه در این مرکز ساخت پارکینگ طبقاتی مسقف و روباز با گنجایش ۱۰۰۰ خودرو پیش بینی شده است، تصریح کرد: با راه اندازی این مرکز ، ۱۱۰۰ نفر به صورت مستقیم مشغول به کار می شوند.

روابط عمومی و امور بین المللی سازمان منطقه آزاد اروند

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

آنچه دیگران می خوانند:
  فن آوری اطلاعات
  بورس
  خودرو
  پتروشیمی
  مناطق آزاد
  گردشگری
  صنایع غذایی
  انرژی
  بانک
  بیمه