واکسن گارداسیل

کدخبر : 558285

دغدغه اصلی از جایی آغاز شد که افرادی که سلامت فردی برایشان اهمیت بالایی داشت با چشم خودت دیدند که آدم ها برای سلامتیشون ، درمانشون ، مبارزه با بیماریشون با چه مشکلاتی مواجه هستند.

دقیقا داستان پالسی نو از همین جا آغاز می‌شود. که برای حل مشکلات بهداشت و درمان جامعه ، دست روی زانوهامون گذاشتیم و بلند شدیم و با گردآوری افراد متخصص در زمینه پزشکی،دارو و... تصمیم گرفتیم مرهمی هرچند کوچیک برای مردم کشورمان باشیم و برای افرادی که به جنگ بیماری‌ها می‌روند ما نیز کمک باشیم.

در پالس نو شما حق انتخاب داشته دارید

در حوزه درمان به خصوص بعضی فوریت‌ها زمان ارزش بالایی دارد، شما می توانید با پالسی نو ، نزدیکترین مرکز به خودتونو پیدا کرده و نیاز درمانی خود را در کم‌ترین زمان بر طرف نمائید همچنین این گروه در زمینه نوبت‌دهی پزشکی نیز همراه شماست به این‌صورت که شما بیماری و مشکلی که دارید بیان کرده و بهترین و نزدیک‌ترین مراکز درمانی معرفی می‌شود حتی مراحل نوبت‌دهی نیز توسط ما پیگیری خواهد شد.

این خدمات به زودی گسترش نیز خواهد یافت و قراره کارهای بزرگتری انجام باهم و کنار هم انجام دهیم، پالسی نو قراره کاری بکنه که شما بتوانید تمام خدمات پزشکی مورد نیازتون رو با گوشی همراه‌تان به راحتی مدیریت کنید.

اگر اطلاعات بیشتری درباره خدمات پزشکی دارید و نیاز به خدمات پزشکی خواصی دارید حتما به سایت ما پالسی نو مراجعه نمائید و یا با شماره 79296-021 با کارشناسان ما در تماس باشید

خرید واکسن گارداسیل از پالسی نو

دکتر

واکسن گارداسیل یکی از محصولاتی است که برای پیشگیری از بیماری های مربوط به ویروس HPV تجویز می شود، اهمیت این ویروس با تجوه به بالا رفتن آمار مبتلایان به این ویروس بسیار بالا است و حتما این جمله معروف پیشگیری یهتر از درمان است را شنیده‌اید پس دز تهیه این محصول کوتاهی نکنید.

البته این واکسن معمولا برای پسران بین سنین 9 تا 21 و برای دختران بین سنین 9 تا 26 سال توصیه می شود که تزریق شود. همچنین افرادی که قصد ازدواج دارند، در صورتی که خرید واکسن گارداسیل را انجام نداده‌اید حتما پیشنهاد می‌کنیم که هنگام انجام آزمایش های پیش از ازدواج، این واکسن را تزریق کنند تا ویروس HPV بین زوجین منتقل نشود.

شایع ترین راه انتقال این ویروس که موجب به وجود آمدن زگیل تناسلی می شود، رابطه جنسی است که ممکن است از شریک جنسی به فرد انتقال داده شود.

خبر به نسبت خوب اینجاست که تمامی ویروس های HPV منجر به سرطان نمی شود و شایع ترین سرطان مربوط به این ویروس، سرطان دهانه رحماست که با انجام آزمایشات به موقع می توان از بروز این سرطان جلوگیری کرد.

سرطان دهانه رحم چند سال طول می کشد تا بتواند رشد قابل توجهی داشته باشد و زنان اگر هر سه سال آزمایشات پاپ اسمیر را انجام دهند، می توان از بروز بسیاری از بیماری ها از جمله سرطان دهانه رحم جلوگیری کرد.

واکسن گارداسیل در سه نوبت شش ماهه تزریق خواهد شد که نوبت اول نیم سی سی، نوبت دوم نیم سی سی پس از یک یا دو ماه و نوبت سوم نیم سی سی شش ماه پس از اولین تزریق می باشد.

بهترین زمان تزریق این واکسن در نوجوانی و اوایل جوانی است چرا که باعث می شود تا بدن زودتر در مقابل این بیماری ها مقاوم شود ولی این یه این معنی نیست که در سنین دیگر تاثیر ندارد بلکه باید ببدانید که هر زمانی که برای تزریق واکسن اقدام کنید، تاثیرگذار خواهد بود ولی در زمان هایی که به این بیماری مبتلا شده اید، تاثیرگذاری نسبتا کمتری دارد اما با این حاصل باز هم می تواند جلوی پیشرفت بیماری را بگیرد.

کارایی واکسن گارداسیل

دکتر

علت اصلی گردآوری این مقاله توسط گروه حرفه‌ای پالسی نو این است که متاسفانه در کشور ایران اکثر افراد اطلاعات زیادی در مورد ویروس HPV و حتی واکسن گارداسیل ندارند و همین باعث می شود تا به راحتی به انواع بیماری های این ویروس مبتلا شوند و مدت ها طول می کشد تا این بیماری ها درمان شود. اما با تزریق به موقع این واکسن می توان از بسیاری بیماری ها و سرطان ها جلوگیری کرد و واکسن گارداسیل برای مقابله با انواع تیپ های 18، 16، 11 و 6 ویروس HPV تولیده شده است که می تواند از افراد در مقابله با بیماری های زیر محافظت کند:

  • زگیل تناسلی
  • سرطان آلت تناسلی
  • سرطان مقعد
  • سرطان دهانه رحم
  • برخی از انواع سرطان روده
  • انواع تیپ های ویروس پاپیلوم انسانی
دوره‌های دستیار دندانپزشک مجتمع فنی تهران

دکتر

چگونه دستیار دندانپزشک شوید؟ همانطور که از موضوع مقاله مشخص است برای افرادی مناسب است که به حرفه دستیار دندانپزشک علاقه‌مند هستند و نمی‌دانند که برای آغاز این حرفه چه کارهایی را باید انجام دهند و از کجا شروع کنند.

البته برای سایر افراد نیز خواندن این مقاله خالی از لطف نیست چرا که به‌طور کامل با این حرفه اشنا خواهند شد به خصوص برای افرادی که هنوز حرفه‌ای را انتخاب نکرده‌اند و جویای کار هستند حتما پیشنهاد می‌شود که تا اتتها با ما همراه باشید زیرا با خواندن مزایای این مقاله شاید حرفه مورد علاقه خود را پیدا کردند.

به طور کلی می توان گفت هر دندانپزشکی برای سرعت بخشیدن به انجام روند درمانی خود و جلوگیری از بروز خطاها، نیازمند یک الی دو دستیار دندانپزشک می باشد. بنابراین می توان نتیجه گرفت که بازار کار در رابطه با دستیاری دندانپزشک بسیار پررونق است افرادی که این مهارت را آموزش می‌بینند می تواند موقعیت های شغلی متنوعی را برای خود ایجاد کند.

با شرکت در دوره‌های آموزشی دستیار دندانپزشک مجتمع فنی تهران مسیر موفقیت در این کسب و کار را سریع‌تر طی نمائید.

سخن آخر: پالسی نو برای خدمت‌رسانی به شما عزیزان گردآوری شده و دارو و درمان حوضه بسیار حساسی است در این باره به هر کسی اعتماد نکنید به خصوص برای پیدا کردن داروهای کم‌یاب هرگز اعتماد بی‌جا نکنید پالسی نو با سال‌ها تجربه به شما کمک می‌کند تا درمان راحت و سریعی را تجربه کنید به امید آنکه هرگز نیازمند خدمات پزشکی نشوید.

* مطلب فوق رپرتاژ اگهی می باشد و سایت خبری شماواقتصاد مسئولیتی بابت آن ندارد 

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

این خبر را از دست ندهید