در چهاردهمین جشنواره کارآفرینان برتر استان تهران؛

کدخبر : 561882

در چهاردهمین جشنواره کارآفرینان برتر تهران مهرداد عالی پور هریسی، مدیر عامل شرکت دانش بنیان و نانو فناور عالی تحریر پارسیان و بنیان گذار برند پنتر در بخش صنعت بعنوانکارآفرین برتر حائز رتبه اول شد.

به گزارش شما و اقتصاد: بر اساس اعلام وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، مقارن با سال مزین به شعار " تولید دانش بنیان و اشتغال آفرین "، مراسم تقدیر از منتخبین "چهاردهمین جشنواره کارآفرینان برتر استان تهران" در روز سه شنبه مورخ ۴ مرداد با حضور معاون اجرایی رئیس جمهور، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و استاندار محترم تهران برگزار شد.

بر اساس اعلام دبیرخانه این جشنواره، مهرداد عالی پور هریسی، مدیر عامل شرکت دانش بنیان و نانو فناور عالی تحریر پارسیان و بنیان گذار برند پنتر در صنعت نوشت افزار، در" بخش صنعت" بعنوان کارآفرین برتر ، حائز رتبه اول شد.

بر اساس اعلام دبیرخانه جشنواره، رویکرد انتخاب کارآفرینان برتر، بر مبنای شناسایی و معرفی بنگاه‌هایی است که طی سه سال گذشته "نوآوری منجر به رشد بالا" داشتهاند. در ادبیات جهانی کارآفرینی، "بنگاه‌هایی با رشد بالا"، بنگاه‌هایی هستند که از مسیر نوآوری و خلاف قاعدهی مرسوم، به رشد بالا و پایدار در فروش، میزان اشتغال و ارزش‌افزوده رسیدهاند. در واقع این بنگاهها بیشترین سهم را در ایجاد ارزش‌افزوده برای کشور دارند و محرک ارتقاء بهره‌وری، نوآوری و نفوذ در بازارهای بین‌المللی است.

مهرداد عالی پور

مهرداد عالی پور هریسی، کارآفرین برتر و حائز رتبه اول بخش صنعت این جشنواره، فارغ التحصیل دکتری تخصصی رشته کارآفرینی از دانشگاه تهران، با رتبه ممتاز و مخترع نوشت افزار آنتی باکتریال است. در شرکت تحت مدیریتش علاوه بر محصولات آنتی باکتریال و سلامت محور، مجموعهای از محصولات نانو فناور مانند رنگهای هنری ضد خراشیدگی تولید و عرضه شده است. مجموعه محصولات این شرکت دانش بنیان و نانوفناور که بر پایه نوآوری و دستاوردهای علمی نوین عرضه می شوند، تحت عنوان محصولات دکتر پنتر شناخته می شوند. همچنین تیم پنتر با اخذ اولین پروانه تحقیق و توسعه در صنعت نوشت افزار کشور از وزارت صنعت، معدن و تجارت و دارا بودن آزمایشگاه همکار سازمان ملی استاندارد و برخورداری از گواهینامه تایید صلاحیت آزمایشگاه ISO۱۷۰۲۵ است و با دارا بودن مجوز مرکز مشاوره و خدمات کارآفرینی و استارت آپ استودیو تخصصی پنتر بعنوان اولین مرکز آموزشی، پژوهشی و شتابدهی تخصصی در توسعه زیست بوم کارآفرینی صنعت نوشت افزارکشور از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، مجموعه ای افتخار آفرین در صنعت کشور است.

مهرداد عالی پور هریسی بر اساس حکم منتشره از سوی دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران بعنوان مشاور امور صنایع، اصناف و بازرگانان و اتحادیه ها، انجمن ها و سایر تشکل های مرتبط، انتخاب و منصوب گردید.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۱ نفر از بازدیدکنندگان

خبر داغ روز

‍‍‍
ارسال نظر:

فن آوری اطلاعات
بورس
خودرو
پتروشیمی
مناطق آزاد
گردشگری
صنایع غذایی
انرژی
بانک
بیمه