اسنوا/

لوازم‌خانگی هوشمند، خانه‌ای هوشمند

لوازم‌خانگی هوشمند، خانه‌ای هوشمند
کدخبر : 565770

اینترنت اشیاء در حال ایجاد یک تحول جدی در لوازم خانگی است. لوازم خانگی پیچیدگی‌های پنهان زیادی دارند چرا که محصولاتی که باید توسط این دستگاه‌ها از آن ها نگهداری شود با سرعت سرسام آوری در حال توسعه است و...

اینترنت اشیاء در حال ایجاد یک تحول جدی در لوازم خانگی است. لوازم خانگی پیچیدگی‌های پنهان زیادی دارند چرا که محصولاتی که باید توسط این دستگاه‌ها از آن ها نگهداری شود با سرعت سرسام آوری در حال توسعه است و از سوی دیگر قیمت انرژی نیز در جهان رو به افزایش است و از سوی دیگر پنل‌های دستگاه‌ها نیز دیگر برای نشان دادن آپشن‌ها، کافی نیست. همچنین ارتباطات غیرمستقیم مصرف‌کنندگان با هم نیز یک ترند جدید است تا مصرف‌کنندگانی که از یک محصول استفاده می‌کنند بتوانند برنامه‌هایی که برای دستگاه‌های خود تعریف کرده‌اند را با هم به اشتراک بگذارند.

در حال حاضر غول‌های لوازم‌خانگی، پلتفرم‌های خاص خود را در طیف وسیعی برای پشتیبانی خدمات و بهبود تجربه کاربری ارائه می‌کنند.

اسنوا در حدود ۳ سال است که بر روی تکنولوژی‌های IoT و هوش مصنوعی کار می‌کند و آزمایشگاهای تخصصی در این دو حوزه را در مرکز فناوری‌های خودش با نام SnowaTec ایجاد کرده است.

سری محصولات جدید اسنوا با نام Snowa Live به زودی به بازار عرضه خواهد شد که از پلتفرم IoT اختصاصی این شرکت استفاده می‌کند. همچنین اسنوا اعلام کرده است که علاوه بر محصولات جدیدی که به این قابلیت تجهیز شده اند، برخی از محصولات فعلی آن نیز ممکن است قابلیت استفاده از این ویژگی را داشته باشند اما در این خصوص، اطلاعات بیشتری را ارایه نکرده است.

به گفته اسنوا،‌پلتفرم استفاده شده در این محصولات توسط مرکز IoT این شرکت طراحی و تولید شده است و در آزمایشگاه‌های اختصاصی آن علاوه بر ایجاد ارتباط میان دستگاه‌ها، با استفاده از موتور هوش مصنوعی این شرکت، می‌تواند برنامه‌های جدیدی را به کاربران پیشنهاد کند و با استفاده از بازخوردهای کاربران، فرآیندهای خود را اصلاح کند. چرا که صرفا بحث ارتباط آن ها با یک سیستم دیگر مطرح نیست، بلکه هوشمندی ارتباط نیز بخش حیاتی از آن است تا در نهایت، مخاطبان آن، پیچیدگی‌های موجود را با سادگی بیشتری، تجربه کنند.

پلتفرم این سری از محصولات جدا از ارتباط بوسیله گوشی‌های همراه، می‌تواند ارتباطی دائمی با تلویزیون‌های این شرکت حتی در حالت استندبای داشته باشد و بنابراین سیستمی همیشه هوشیار را شکل دهد.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
‍‍‍
ارسال نظر:

فن آوری اطلاعات
بورس
خودرو
پتروشیمی
مناطق آزاد
گردشگری
صنایع غذایی
انرژی
بانک
بیمه