ارتقاء امنیت سفر مسافران در طرح ساماندهی تاکسی های اینترنتی در فرودگاه امام

ارتقاء امنیت سفر مسافران در طرح ساماندهی تاکسی های اینترنتی در فرودگاه امام
کدخبر : 572286

سرپرست شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) با اعلام جزئیات جدیدی از طرح ساماندهی تاکسی‌های اینترنتی در این فرودگاه گفت: با این اقدام علاوه بر اینکه به کسب و کارهای تاکسی‌های اینترنتی آسیبی نمی‌رسد بلکه امنیت سفر مسافران ارتقاء می‌یابد.

به گزارش شما و اقتصاد: سعید چلندری با اشاره به برنامه‌ریزی گسترده برای ساماندهی تاکسی‌های اینترنتی در راستای خدمات‌رسانی به مردم اظهار کرد: در زمینه ساماندهی ترمینال مسافری فرودگاه امام مقرر شد تاکسی‌های اینترنتی از داخل پارکینگ شماره 3 نسبت به خدماترسانی به مسافران اقدام کنند.

وی ادامه داد: این اقدام ضمن جلوگیری از ازدحام جمعیت مقابل ترمینال، محل مشخصی در پارکینگ شماره 3 برای آنها در نظر گرفته شده است.

سرپرست شهر فرودگاهی امام خمینی (ره)‌ با بیان اینکه این محل از طریق پل ارتباطی با ترمینال یک فرودگاه ارتباط دارد، افزود: محل در نظر گرفته شده برای تاکسی‌های اینترنتی تا ترمینال یک حدود هشتصد متر فاصله دارد.
تاکسی اینترنتی

چلندری تاکید کرد: این برنامه باعث می‌شود از آسیب به کسب و کار تاکسی‌های اینترنتی که در فرودگاه مشغول به خدمات‌رسانی هستند جلوگیری شود، ضمن اینکه خدمات باکیفیت بهتر و ایمنی بالا به مسافران ارائه خواهد شد.

وی با یادآوری اینکه تاکسی‌های اینترنتی و مسافربرهای شخصی علائم مشخصی ندارند و قابل تشخیص نیستند اضافه کرد: یکی از مشکلات این بخش آن است که هویت راننده خودرو مسافربر برای فرودگاه مشخص نیست و تشخیص مسافربر شخصی که اطلاعات آن در جایی ثبت نشده مقدور نبوده است.

سرپرست شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) با بیان اینکه تشخیص تاکسی‌های اینترنتی نیز مقدور نبوده و در صورت شکایت مسافران امکان پیگیری آن فراهم نبود، اظهار کرد: با این تفاسیر طرح مذکور به منظور ساماندهی مسافربرهای شخصی و تاکسی‌های اینترنتی با هدف حفظ و ارتقاء ایمنی سفر مسافران برنامه‌ریزی شده است.

چلندری بیان کرد: با اجرای این طرح امکان پیگیری شکایات مسافران از تاکسی‌های اینترنتی فراهم می‌شود و از فعالیت مسافربرهای شخصی که احراز هویت نشده‌اند جلوگیری به عمل خواهد آمد.

به گزارش تسنیم، یکی از معضلات حمل و نقل فرودگاه امام خمینی، شکایت مسافران از برخی مسافربرهای شخصی بوده که به انحاء مختلف از آنها سوءاستفاده می‌شده است. با توجه به این مسئله شهر فرودگاه امام (ره) طرح ساماندهی تاکسی‌های اینترنتی و مسافربرهای شخصی را به مرحله اجرا در آورده است.خبرگزاری تسنیم

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
ارسال نظر:

دانلود جوکر
Kim Kardashian
بلیط چارتر
آراد برندینگ
سنگ تمام
سیب کاران
اریس سیر
ورلد چیلر
شارپ سیفتی
بازار کابل
استون سینک
آی شال
شهر گلی