خودرو | خودروی کوییک | کوییک S

سود نجومی با خرید این خودرو | فقط با پرداخت ۲۸۱ میلیون خودرو دار شوید

سود نجومی با خرید این خودرو | فقط با پرداخت ۲۸۱ میلیون خودرو دار شوید
کدخبر : 586911

شرکت سایپا شرایط ویژه فروش خودروی کوییک S را برای ماه آبان ۱۴۰۲ اعلام کرد.

شرکت  سایپا  شرایط فروش خودرو کوییک S ویژه آبان‌ماه ۱۴۰۲ را اعلام کرد. در این شرایط، خودرو کوییک اس با نرخ قطعی و موعد تحویل فوری در اختیار متقاضیان خودرو قرار خواهد گرفت. متأسفانه این خودرو تنوع رنگی ندارد و تنها در رنگ سفید به مشتریان عرضه شده است.

متقاضیان خرید کوییک S‌ از سامانه یکپارچه با موعد تحویل زمستان ۱۴۰۲، مشمول این شرایط فروش می‌شوند. سایپا برای این گروه از متقاضیان در تاریخ ۱۳ آبان‌ماه ۱۴۰۲، پیامک اطلاع‌رسانی برای شرکت در طرح را صادر کرده است. متقاضیان درحال‌حاضر می‌توانند به نمایندگی‌های سایپا یا سایت فروش اینترنتی این شرکت مراجعه کنند و عملیات تکمیل وجه را انجام دهند.

​قیمت کوییک اس از سوی سایپا در این شرایط فروش، ۲۸۱ میلیون و ۵۹۲ هزار تومان اعلام شده است. موعد تحویل خودروها نیز ۹۰ روز کاری است؛ بنابراین مشتریان در واپسین روزهای زمستان ۱۴۰۲ اتومبیل خود را تحویل خواهند گرفت. درحال‌حاضر نرخ کوییک S‌ در بازار آزاد حدود ۳۵۰ میلیون تومان است. بنابراین با خرید کوییک اس از سایپا ۷۰ میلیون تومان سود خواهید کرد. البته برای تحویل‌گرفتن خودرو بایستی ۹۰ روز کاری یا بیشتر از سه ماه صبر کنید.

شرایط فروش کوییک S در آبان‌ماه 1402:

خودرو قیمت رنگ موعد تحویل
کوییک S‌ دنده‌ای 281 میلیون و 592 هزار تومان سفید 90 روز کاری

کوییک اس نسخه فیس‌لیفت کوییک محسوب می‌شود که همراه با ساینا اس معرفی شد. درحال‌حاضر تمرکز سایپا بر تولید نسخه‌های اس از کوییک و ساینا است. ساینا اس به‌طور کامل جایگزین ساینا معمولی شده، اما این اتفاق در مورد کوییک هنوز رخ نداده است. انتظار داریم تا طی ماه‌های آتی، کوییک معمولی نیز به‌طور کامل از خط تولید سایپا کنار برود و کوییک اس جایگزین آن شود. کوییک S، کوییک R‌ و کوییک معمولی از نظر مشخصات فنی تفاوتی با یکدیگر ندارند. هر سه خودرو از ترکیب موتور M۱۵ به همراه گیربکس پنج‌سرعته دستی استفاده می‌کنند. تنها تفاوت موجود بین این سه خودرو در ظاهر خارجی متفاوت آنها خلاصه می‌شود.

منبع: گسترش نیوز

 


 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۱ نفر از بازدیدکنندگان

خبر داغ روز

ارسال نظر: