کدخبر : 536632

شمس گفت: کمک معیشتی ۱۰۰ هزار تومانی که قرار است به حساب سرپرستان خانوار واریز شود جدا از یارانه معیشتی ، یارانه بنزین است.

یارانه های جدید طرح دولت برای کمک به معیشت مردم به زودی به حساب خانواده ها واریز می شود . یارانه معیشتی و بنزین که طلق روال به حساب سرپرستان خانوار واریز می شود . یارانه 100 هزار تومانی نیز به این مبالغ اضافه خواهد شد . جزئیات پرداخت یارانه را در ادامه می خوانید ... 

 


بیشتر بخوانید : جهت دریافت یارانه یک میلیونی اینجا کلیک کنید


 

 

 یکی از سوالاتی که درخصوص بسته معیشتی ۱۰۰ هزار تومانی توسط افراد مطرح می‌شود این است که این مبلغ جدا از یارانه معیشتی به حساب سرپرست خانوار واریز می‌شود یا با یارانه معیشتی ادغام شده است؟

 

توضیحات مهم درباره کمک معیشتی ۱۰۰ هزار تومانی

به همین منظور حامد شمس رئیس مرکز اطلاع رسانی وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی در این باره، گفت: بسته معیشتی ۱۰۰ هزار تومانی که به ازای هر یک از اعضای خانواده قرار است به حساب سرپرستان خانوار واریز شود جدا از یارانه معیشتی (یارانه بنزین) است.

 


خبرداغ : نرخ ارز دلار سکه طلا یورو | پنجشنبه 20 آذر | 99/9/20


 

مدت پرداخت یارانه ۱۰۰ هزار تومانی کرونا

رئیس مرکز اطلاع رسانی وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی بیان کرد: این بسته معیشتی در ۴ ماه به ازای هریک از اعضای خانواده، ۱۰۰ هزار تومان به حساب سرپرست خانوار قرار است واریز می‌شود.

 

برای چه کسانی یارانه معیشتی ۱۰۰ هزار تومانی واریز می شود ؟

گفتنی است؛ مشمولان این بسته معیشتی ۱۰۰ هزار تومانی، یارانه معیشتی بگیرانی است که شغل ثابت و درآمد ثابت ندارند. کارگران ساختمانی، رانندگان و... هریک از افرادی که یارانه معیشتی را ماهانه دریافت می‌کنند و شغل و درآمد ثابت هم ندارند مشمول این تسهیلات هستند.

به گفته وزارت رفاه، ۲۹ میلیون و ۷۰۰ هزار نفر که در دهک‌های پایین جامعه قرار دارند و شغل و درآمد ثابت ندارند، مشمول دریافت این بسته هستند که وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی بعد از شناسایی آن‌ها، لیست این افراد را به سازمان برنامه و بودجه برای واریز ارسال می‌کند. 

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

آنچه دیگران می خوانند:
  فن آوری اطلاعات
  بورس
  خودرو
  پتروشیمی
  مناطق آزاد
  گردشگری
  صنایع غذایی
  انرژی
  بانک
  بیمه