کدخبر : 542008

رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل سازمان اموال تملیکی از پیشنهاد تشکیل شورای پژوهشی اموال تملیکی با همکاری دانشگاه فنی و حرفه ای کشور خبر داد.

به گزارش شما و اقتصاد به نقل از  روابط عمومی سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی ابراهیم صالحی عمران رئیس دانشگاه فنی حرفه ای کشور با محمد علی افتخاری رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل سازمان اموال تملیکی دیدار و گفتگو کرد.

اموال تملیکی

 

 افتخاری در این دیدار با تاکید بر اینکه وظایف این سازمان در تعیین تکلیف اموال تملک شده تخصصی بوده و از حساسیت بالایی برخوردار است، اظهار داشت: در بسیاری از حوزه های کاری نیاز ارتقا و به روز رسانی آموزش نیروی کار به صورت تخصصی و حرفه ای وجود دارد که برای این منظور می‌توان از ظرفیت و توانمندی دانشگاه فنی حرفه‌ای بهره برد.

 وی افزود: دانشگاه فنی حرفه ای کشور و سازمان اموال تملیکی می توانند همکاری دو جانبه در بهبود آموزش نیروی کار و پژوهش در راستای نیل به اهداف عالی کشور داشته باشند.

 مدیرعامل سازمان اموال تملیکی با اشاره به فعال سازی ۳۱۰ کارگاه فنی حرفه‌ای با واگذاری ۵۰۰ خودروی سواری متروکه در سال ۹۶ که برای گرفتن مجوزهای استاندارد مشکل داشتند، یادآور شد: از این تعداد خودرو ۱۵۰ دستگاه خودرو به دانشگاه فنی و حرفه‌ای و ۳۵۰  خودرو نیز به سازمان فنی و حرفه ای  واگذار شد. این اقدام در راستای ارتقای سطح آموزش های عملی و مهارتی و نیز مهندسی معکوس صورت گرفت.

وی ادامه داد: سازمان اموال تملیکی آمادگی دارد که در حوزه آموزش و پرورش جوانان و دانشجویان کشور با در اختیار قرار دادن تجهیزات کارگاهی به منظور ارتقای سطح کیفی و مهارتی آموزشها به این دانشگاه کمک نماید تا در آینده نزدیک شاهد به حرکت درآمدن چرخ های اقتصاد کشور به دست با کفایت جوانان باشیم.

 در پایان جلسه رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای ضمن تشکر از حمایت سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی، برای همکاری های دو جانبه آموزشی و پژوهشی اعلام آمادگی کرد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

آنچه دیگران می خوانند:
  فن آوری اطلاعات
  بورس
  خودرو
  پتروشیمی
  مناطق آزاد
  گردشگری
  صنایع غذایی
  انرژی
  بانک
  بیمه