کالای قاچاق/

کدخبر : 545882

بیش از 24 تن کالای قاچاق و متروکه فاقد مجوزهای بهداشت و استاندارد به ارزشی بالغ بر 4 میلیارد و 300 میلیون ریال توسط مدیریت اموال تملیکی استان‌های لرستان و قزوین از چرخه مصرف خارج شد.

به گزارش شما و اقتصاد به نقل از  روابط عمومی سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی، فرزاد رستمی مدیر جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی استان لرستان از انهدام 20 تن کالای غیربهداشتی و غیرقابل مصرف خبر داد.

وی عنوان کرد: ارزش کالاهای منهدم شده دو میلیارد و 300 میلیون ریال بوده که با نظارت نمایندگانی از سازمان‌های ذیصلاح منهدم گردید.

در ادامه رستمی تصریح کرد: کالاهای امحا شده شامل کالای سریع‌الفساد، البسه مستعمل، سم و الکل غیر استاندارد بوده که در راستای وظایف حاکمیتی سازمان، مبارزه با قاچاق و حفظ سلامت جامعه از چرخه مصرف خارج شد.

 

از سوی دیگر مدیریت اموال تملیکی استان قزوین نیز  بیش از چهار تن کالای قاچاق غیرقابل مصرف و غیربهداشتی به ارزش بیش از دو میلیارد ریال را امحا نمود.

 

عبدالوهاب حیدری مدیر اموال تملیکی استان قزوین در این باره اظهار کرد: کالاهای امحایی شامل انواع لوازم آرایشی بهداشتی، مواد شیمیایی تاریخ گذشته و انواع دخانیات بود که با حضور نمایندگان ذیصلاح در محوطه پسماند زباله منهدم شد.

 


 

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

فن آوری اطلاعات
بورس
خودرو
پتروشیمی
مناطق آزاد
گردشگری
صنایع غذایی
انرژی
بانک
بیمه