اموال تملیکی/

کدخبر : 550369

​سومین مرحله از حراج‌های حضوری سازمان اموال تملیکی برگزار می‌شود.

به گزارش شما و اقتصاد به نقل از  روابط عمومی سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی، در جهت تسریع در تعیین تکلیف پرونده‌ها، سومین حراج حضوری اموال منقول تحت اختیار این سازمان به شماره 140003، اواخر دی ماه سالجاری برگزار خواهد شد.

 

در پی راه‌اندازی مجدد حراج‌های حضوری سازمان اموال تملیکی، سومین مرحله از آن در سالجاری طبق جدول زمان‌بندی روز شنبه مورخ 25 دیماه در محل سالن اجتماعات مجموعه فرهنگی ورزشی تلاش واقع در خیابان ولیعصر، نرسیده به چهارراه شهید چمران (پارک وی) برگزار می‌شود.

 

آگهی مربوط به حراج مذکور در روزنامه‌های «کار و کارگر» چاپ روز شنبه مورخ 18 دی ماه و «همشهری» چاپ روز یکشنبه مورخ 19 دی ماه منتشر خواهد شد و برای عموم مردم قابل دسترس است.

 

متقاضیان شرکت در این حراج می‌توانند از ساعت 8 صبح روز دوشنبه مورخ 20/10/1400 لغایت ساعت 14 روز پنجشنبه مورخ 23/10/1400 جهت بازدید از کالاهای مطرح در مزایده به انبارهای اموال تملیکی سراسر کشور مراجعه نمایند.

 

شایان ذکر است اولین و دومین حراج حضوری سازمان اموال تملیکی در سالجاری به ترتیب، یکم و سی‌ام آذر ماه با استقبال گسترده مردم برگزار شد.

 

ضمناً از آنجائیکه مزایده بصورت حضوری و متمرکز برگزار می‌باشد رعایت موارد ذیل الزامیست:

1-بازدید از کالاهای مطرح شده در حراج حضوری ، از 20 تا 23 دیماه سالجاری از ساعت 8 الی 14 امکانپذیر خواهد بود.

2-پیشنهاد می گردد باتوجه به تنوع کالاهای مطرح در حراج حضوری، قبل از شرکت در جلسه حراج از کالای مورد نظر بازدید بعمل آید.

3-متقاضیان محترم می‌توانند جهت اطلاع از فهرست کالاهای مطرح در حراج حضوری و شرایط عمومی فروش و رویت شماره تلفن و آدرس مدیریت‌های استانی به نشانی www.tamliki.ir مراجعه نمایند.

4-متقاضیان محترم می‌توانند از ساعت 9 روز شنبه مورخ 25/10/1400 در مزایده حضوری شرکت نمایند و در صورت عدم اتمام حراج، ادامه جلسه به روز بعد موکول می‌گردد.

5-آدرس محل برگزاری  حراج حضوری: خیابان ولیعصر، نرسیده به چهارراه شهید چمران (پارک وی)، مجموعه فرهنگی ورزشی تلاش، سالن اجتماعات می‌باشد.

6-متقاضیان محترم در صورت تمایل به ارائه انتقاد، پیشنهاد و یا شکایت می توانند با سیستم ارتباط گویای سازمان به شماره تلفن 27652198-021 تماس حاصل نمایند.

 

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

فن آوری اطلاعات
بورس
خودرو
پتروشیمی
مناطق آزاد
گردشگری
صنایع غذایی
انرژی
بانک
بیمه
این خبر را از دست ندهید