کدخبر : 550432

چهارمین نسخه فصلنامه تحول دیجیتال بیمه ملت در قالب ویژه نامه با تمرکز بر موضوع «سلسله وبینارهای تحول دیجیتال» منتشر شد.

به گزارش شما و اقتصاد و به نقل از روابط عمومی بیمه ملت: با توجه به نگاه پیشرو و فرا شرکتی بیمه ملت در ارتباط با دگرگونی ها و تغییرات نوین، موضوع برگزاری یک سلسله وبینار با موضوعات مختلف از تابستان سال جاری در دستور کار شرکت قرار گرفت. در این وبینارها از همراهی با برخی از بازیگران اصلی صنعت چون: بیمه مرکزی، پژوهشکده بیمه، شرکت سنحاب، پلنت، هوده کارت و نیز بازیگران بیرونی چون فناپ نیز بهره برده شد. در این رویداد تلاش گردید به از طریق مراوده با برخی از صاحب نظران این حوزه، ابعاد اصلی و حائز اهمیت برای فعالین صنعت به گونه ای پوشش داده شده و مورد بحث و بررسی قرار گیرد.
در این شماره فصلنامه، مباحث مطرح شده در وبینارها با عنوان های مشارکت جمعی برای توسعه مفهوم تحول دیجیتال، الزامایت در بسط مفهوم تحول دیجیتال در صنعت بیمه، دلایل برگزاری وبینار تحول دیجیتال، فرایند اجرایی برگزاری وبینار، وبینار اول با عنوان تحول دیجیتال در صنعت بیمه، وبینار دوم با عنوان تحول دیجیتال، چالش ها، فرصت ها  والزامات، وبینار سوم با عنوان تحول دیجیتال در فرایندهای صدور و خسارت، وبینار چهارم با عنوان تحول دیجیتال و سرمایه گذاری شرکت های بیمه، وبینار پنجم با عنوان تحول دیجیتال و شبکه فروش صنعت بیمه، وبینار ششم با عنوان کشف و مسیریابی زندگی مشتری، وبینار هفتم با عنوان سرمایه انسانی و تحول دیجیتال و همچنین وبینار هشتم با عنوان وبینار اختتامیه را خواهید خواند.
آرشیو فصلنامه تحول دیجیتال به آدرس http://tech.melat.ir در بخش «فصلنامه تحول دیجیتال» قابل دسترسی است.
مدیریت توسعه کسب و کار دیجیتال بیمه ملت ضمن تشکر از همکاران این شماره، از مشارکت علاقه‌مندان برای ارائه مطلب جهت انتشار شماره‌های آتی استقبال می‌کند.
گفتنی است، علاقه‌مندان می‌توانند مطالب خود را به آدرس tech@mellatinsurance.com ارسال کنند.

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

فن آوری اطلاعات
بورس
خودرو
پتروشیمی
مناطق آزاد
گردشگری
صنایع غذایی
انرژی
بانک
بیمه
این خبر را از دست ندهید