کدخبر : 550489

صندوق امانات، مکانی امن و مطمئن در بانک جهت حفظ و نگهداری از اسناد، اموال و اشیاء گران‌بها و مجهز به سیستم‌های مدرن ایمنی و حفاظتی است که مشتریان می‌توانند با اجاره این صندوق‌ها هرگونه اسناد و مدارک و اشیاء با ارزش خود را با خاطری آسوده در این مکان نگهداری نمایند.

به گزارش شما و اقتصاد و به نقل از روابط عمومی بانک پاسارگاد: به‌منظور رفاه حال سپرده‌گذاران بانک پاسارگاد و تأمین امنیت و آسودگی خاطر ایشان، صندوق امانات بانک پاسارگاد آماده ارائه خدمات به مشتریان حقیقی و حقوقی ارجمند می‌باشد. بر‌ این‌ اساس، مشتریان حائز شرایط، می‌توانند اشیاء گران‌بها، اسناد و... را در این صندوق‌ها که در سه اندازه کوچک، متوسط و بزرگ در اختیارشان قرار می‌گیرد، به امانت بگذارند.
اگر شما در یکی از شهرهای تهران، کرج، تبریز، اردبیل، مشهد، شیراز، رشت، ساری، کرمان، اهواز، دزفول، قشم و شهرکرد ساکن باشید، به‌راحتی می‌توانید امانات خود را به شعبه‌های منتخب بانک پاسارگاد بسپارید.
شرایط لازم برای اشخاص حقیقی:
- متقاضی استفاده از صندوق امانات باید دارای حداقل 18 سال سن باشد.
- برای متقاضی دریافت صندوق امانات در استان‍های تهران و البرز، برخورداری از حداقل معدل موجودی 6 ماهه به میزان 50 میلیون ریال در حساب جاری یا 100میلیون ریال در حساب کوتاه مدت و برای سایر استان‌ها 25 میلیون ریال در حساب جاری یا 50 میلیون ریال در حساب کوتاه مدت در نظر گرفته شده است.
- همچنین در استان‌های تهران و البرز هنگام ارائه درخواست اجاره صندوق امانات، بایستی سپرده سرمایه‌گذاری بلندمدت با حداقل مبلغ 500 میلیون ریال داشته باشید که این میزان برای سایر استان‌ها 250 میلیون ریال است.
- در صورتی‌که شما در شعبه‌ فاقد صندوق امانات حساب داشته باشید، می‌توانید با دریافت معرفی‌نامه از شعبه خود، از خدمات نزدیک‌ترین شعبه مجهز به صندوق امانات بهره‌مندشوید.
نحوه استفاده:
صندوق مورد اجاره، توسط مشتری یا وکیل قانونی وی، در طول ساعات اداری قابل بهره‌برداری است.
شرایط و هزینه واگذاری صندوق:
- مدت زمان قرارداد اجاره صندوق امانات حداقل یک‌سال و قابل تمدید است.
- اجاره‌بها سالانه: هر سانتی‌متر مکعب حجم 120 ریال (حداقل 600.000 ریال) است.
- ودیعه اجاره بها: 8 برابر مبلغ اجاره بها و حداقل مبلغ 4.800.000 ریال است.
گفتنی است شرایط اعلام شده مربوط به شعبه‌های دارای ظرفیت خالی می‌باشد و علاقه‌مندان به بهره‌مندی از این خدمت می‌توانند برای آگاهی از شرایط واگذاری صندوق به اشخاص حقوقی و سایر اطلاعات مورد نیاز به شعبه‌های بانک پاسارگاد مراجعه کنند و یا با مرکز مشاوره و اطلاع رسانی به شماره 82890 تماس حاصل فرمایند.

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

فن آوری اطلاعات
بورس
خودرو
پتروشیمی
مناطق آزاد
گردشگری
صنایع غذایی
انرژی
بانک
بیمه
این خبر را از دست ندهید