کدخبر : 550936

همزمان با مراسم گرامیداشت سالروز تاسیس ذوب آهن اصفهان که با حضور جمعی از مسئولین و پیشگامان ذوب آهن اصفهان ۲۳ دی ماه در تالار آهن این شرکت برگزار شد از پایگاه اطلاع رسانی ذوب ۲۴ به عنوان مرجع اصلی اخبار و گزارش رویدادهای این مجتمع عظیم صنعتی رونمایی گردید.

به گزارش شما و اقتصاد و به نقل از روابط عمومی ذوب آهن اصفهان: پایگاه اطلاع رسانی ذوب ۲۴ با توجه به ضرورت شکل گیری پایگاهی رسانه ای به عنوان رسانه رسمی اخبار ذوب آهن اصفهان و همچنین منبعی برای خبرنگاران و رسانه های مختلف ایجاد شده که تمامی تولیدات رسانه ای روابط عمومی در حیطه های اطلاع رسانی، تبلیغات، توسعه برند، پاسخ به مطالب رسانه ای و ... در آن منتشر می شود و به آسانی در دسترس فعالان رسانه ها و مردم قرار می گیرد.
این پایگاه اطلاع رسانی یک سایت مستقل چند رسانه ای است که به عنوان منبع مستقل در تنویر افکار عمومی نسبت به دستاوردهای شرکت عمل می نماید و در پوشش خبری رویدادهای صنعت فولاد و مشکلات این صنعت به ویژه ذوب آهن و جهت دهی لازم با جریان سازی مستقل رسانه ای عمل می کند.
تامین محتوای این پایگاه اطاع رسانی توسط یک تیم متشکل از خبرنگاران حرفه ای در حوزه صنعت و معدن و همچنین کارشناسان تولید محتوا در فضای وب انجام می شود.
این پایگاه مشتمل بر بخش های اصلی از جمله صنعت، معدن، بورس و سهام، فرهنگی و اجتماعی، ورزش، فیلم، عکس، تیزر و موشن گرافی است که در ۲۴ ساعت کل ایام هفته به روز می شود.
شایان ذکر است، همزمان با رونمایی از این رسانه جدید ذوب آهن اصفهان ، از تمبر سالروزتاسیس شرکت و انتشارات جدید روابط عمومی از جمله جلد چهارم کتاب زبان ذوب و مجموعه کتاب های تاریخ شفاهی این مجتمع عظیم صنعتی نیز رونمایی شد.

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

فن آوری اطلاعات
بورس
خودرو
پتروشیمی
مناطق آزاد
گردشگری
صنایع غذایی
انرژی
بانک
بیمه
این خبر را از دست ندهید