کدخبر : 555372

نشست صمیمی مدیرعامل موسسه اعتباری ملل با کارکنان منطقه یک با رعایت شیوه نامه های بهداشتی در روز پنجشنبه مورخ ۲۵ فروردین ماه برگزار شد.

به گزارش شما و اقتصاد و به نقل از روابط عمومی موسسه اعتباری ملل: مدیرعامل در ابتدای سخنان خود ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات و عرض تبریک به مناسبت سالروز ولادت امام حسن مجتبی(ع) به تشریح سیاست ها و برنامه های موسسه در سال ۱۴۰۱ پرداخت و تلاش بیشتر همکاران در افزایش سهم درآمدهای مشاع و غیر مشاع و همچنین پرداخت تسهیلات با اعتبار سنجی مناسب را یادآور شد.
حجت‌الاسلام جوادی در ادامه با تاکید بر لزوم برنامه‌ریزی منسجم جهت تحقق شعار سال که توسط مقام معظم رهبری عنوان شده است گفت: علیرغم رقابت تنگاتنگ شبکه بانکی، موسسه اعتباری ملل توانست از همه فرصت های موجود بهره کامل را ببرد و به اهداف خود درسال ۱۴۰۰ نایل آید.
ایشان در بخش دیگری از سخنان خود تقویت حس تعلق و وفاداری سازمانی  بین کارکنان در پیشبرد فعالیت‌های موسسه را بسیار موثر دانست و بیان داشت: نگاه ویژه به بازاریابی و افزایش سهم بازار باید در بین همکاران حاکم باشد.
پس از سخنان مدیرعامل موسسه آقایان بکاء رئیس هیئت مدیره، رسولی عضو هیئت مدیره و طالعی مدیر منطقه یک به ایراد سخن پرداختند.
در ادامه جلسه کارکنان منطقه یک نسبت به بیان نقطه نظرات خود اقدام و مدیرعامل موسسه رهنمودهای لازم را بیان نمودند.
گفتنی است، جلسه با اقامه نماز جماعت و صرف افطار به پایان رسید.

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

این خبر را از دست ندهید