دریافت رمز پویا با رمزساز بانک اقتصاد نوین

دریافت رمز پویا با رمزساز بانک اقتصاد نوین
کدخبر : 555575

بانک اقتصادنوین امکان دریافت رمز اول و دوم پویا (رمز اول و دوم یک‌بارمصرف در تراکنش‌های کارتی) را از طریق برنامک رمزساز اقتصاد نوین فراهم کرد.

به گزارش شما و اقتصاد و به نقل از روابط عمومی بانک اقتصاد نوین: این بانک با هدف ارتقای سطح امنیتی تراکنش‌های کارتی و رفاه حال مشتریان، اقدام به انتشار برنامک رمز ساز جدیدی کرد تا مشتریان این بانک رمز اول و دوم پویا را از طریق این برنامک دریافت کنند. ضمناً امکان استفاده از رمز اول به روال گذشته و دریافت رمز دوم پویا از طریق پیامک همچنان مهیاست.
برنامک «رمزساز اقتصادنوین» قابل نصب بر سیستم‌عامل تلفن همراه (اندروید یا IOS) بوده و این قابلیت را دارد تا به‌صورت آفلاین و بدون نیاز به اتصال به اینترنت، رمزهای یک‌بارمصرف را تولید و در اختیار کاربران قرار دهد. لازم به ذکر است که این برنامک فقط یک‌بار در مرحله فعال‌سازی نیاز به اینترنت دارد.
مشتریان ارجمند می‌توانند با مراجعه به صفحه رمزساز اقتصادنوین در پورتال اطلاع‌رسانی این بانک نسبت به نصب برنامک اقدام و از دو طریق زیر آن را فعال کنند:
با استفاده از نام‌کاربری و رمز عبور اینترنت‌بانک (در صورت عدم دسترسی به اطلاعات ورود، می‌توانید به‌صورت غیرحضوری از طریق گزینه ثبت‌نام در اینترنت بانک نسبت به دریافت نام کاربری و رمز عبور اینترنت بانک اقدام کنید.)
مراجعه به شعب این بانک در سراسر کشور (شعب بانک اقتصادنوین)
گفتنی است، برنامک رمزساز بانک اقتصادنوین جایگزین سامانه رمزساز قبلی به نام «ارس» شده است.
هم‌وطنان عزیز برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با مرکز 24 ساعته ارتباط با مشتریان به شماره 48031000-021 تماس حاصل کنند.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
ارسال نظر:

دانلود جوکر
Kim Kardashian
بلیط چارتر
آراد برندینگ
سنگ تمام
سیب کاران
اریس سیر
ورلد چیلر
شارپ سیفتی
بازار کابل
استون سینک
آی شال
شهر گلی