کدخبر : 555767

شعب استان گلستان بانک قرض‌الحسنه مهر ایران به متقاضیان ساخت مسکن روستایی که نزد بنیاد مسکن ثبت‌نام کرده و تأیید ‌شوند، تا سقف ۵۰۰ میلیون ریال تسهیلات کالاکارت (کالا و خدمات ایرانی) پرداخت می‌کند.

به گزارش شما و اقتصاد و به نقل از روابط عمومی بانک قرض‌الحسنه مهر ایران: بر اساس تفاهم‌نامه مدیریت شعب بانک قرض‌الحسنه مهر ایران استان گلستان با اداره کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان در راستای نهضت ملی مسکن جوانان، طرح ۵۰ واحدی مسکن روستای جفاکنده شهرستان بندرگز با اعتبار ۱۵ میلیارد تومان با حضور «عیسی امامی» رئیس هیأت مدیره بانک قرض‌الحسنه مهر ایران و «محمدرضا شاملو» معاون عمران روستایی بنیاد مسکن، فرماندار و مسئولان شهرستان بندرگز کلنگ‌زنی شد.
بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در راستای محرومیت‌زدایی و تحقق مسئولیت اجتماعی در سال ۱۴۰۰ با انعقاد تفاهم‌نامه حمایت از کالای ایرانی (کالاکارت) با اداره کل بنیاد مسکن گلستان با هدف ایجاد مسکن ارزان‌قیمت برای محرومان با محوریت روستا، به متقاضیان ساخت مسکن روستایی که نزد بنیاد مسکن ثبت‌نام کرده و تأیید شوند، تا سقف ۵۰۰ میلیون ریال تسهیلات کالاکارت (کالا و خدمات ایرانی) پرداخت می‌کند.
این طرح در ۱۰ روستای محروم استان گلستان اجرا خواهد شد. معاون عمران روستایی بنیاد مسکن در مراسم شروع عملیات اجرایی این طرح گفت: عملکرد بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در عمل به مسئولیت اجتمایی مثال زدنی است و بانک قرض‌الحسنه مهر ایران عملکرد خود را در مشارکت برای اجرای طرح‌های محرومیت‌زدایی و پیشبرد عدالت اجتماعی در عمل به اثبات رسانده است.

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

این خبر را از دست ندهید