کدخبر : 555806

بانک توسعه صادرات ایران در سال1400 بیش از 1600 میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه ازدواج پرداخت کرد که از این میزان در اسفندماه 1400 در 62 فقره وام قرض الحسنه ازدواج به متقاضیان مبلغ51 میلیارد و 200 میلیون ریال تسهیلات پرداخت شده است.

به گزارش شما و اقتصاد و به نقل از روابط عمومی بانک توسعه صادرات ایران: این بانک در طول سال 1400 در مجموع به میزان 434 میلیاردریال تسهیلات قرض الحسنه ازدواج به زوج های جوان پرداخت کرده است.
متقاضیان دریافت تسهیلات قرض‌الحسنه ازدواج از تاریخ 19‌ آبان 1395، موفق شدند نسبت به انتخاب بانک توسعه صادرات ایران در سامانه تسهیلات ازدواج اقدام کرده و تا پایان سال 1400 بالغ بر 1600 میلیارد ریال از این بانک تسهیلات دریافت کنند.
به دنبال لزوم اتصال بانک به سامانه تسهیلات قرض الحسنه اعطای این تسهیلات در قالب قرارداد قرض الحسنه مصوب شورای پول و اعتبار انجام می شود.
با توجه به تخصصی بودن فعالیت این بانک، تعداد محدود شعب آن و در راستای تسریع در امر پرداخت این تسهیلات، تفاهم نامه‌ای با بانک قرض الحسنه رسالت جهت اعطای نیابتی تسهیلات یاد شده منعقد شده است.
بر اساس این تفاهم نامه، بانک قرض الحسنه رسالت متعهد شده است سهمیه تخصیصی ماهانه به این بانک را به صورت نیابتی به متقاضیان پرداخت کند.

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

این خبر را از دست ندهید