کدخبر : 555808

هبه بانک رفاه کارگران استان ایلام طی مراسمی با حضور دکتر محمدی رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان در اختیار این دانشگاه قرار گرفت.

به گزارش شما و اقتصاد و به نقل از روابط عمومی بانک رفاه کارگران: این هبه در راستای ایفای نقش موثر در حوزه مسئولیت‌های اجتماعی در اختیار دانشگاه علوم پزشکی استان ایلام قرار گرفت.
بر اساس این گزارش، بالاوندی مدیر شعب بانک رفاه کارگران استان ایلام در سخنانی در جمع خبرنگاران در حاشیه این مراسم گفت: بانک رفاه کارگران استان ایلام به عنوان یک بانک سلامت محور همواره در راستای ایفای نقش موثر در حوزه مسئولیت های اجتماعی در بخش سلامت استان پیشرو بوده و در گذشته نیز مبالغ موثری به مجموعه سلامت استان هبه کرده است.
وی افزود: بخش عمده‌ای از فعالیتهای بانک رفاه در حوزه سلامت و ارتباط با مجموعه‌های بهداشتی و درمانی کشور است و در این راستا در حوزه سلامت استان ایلام نیز خدمات حمایتی فراوانی داشته‌ایم و کمک‌های مناسبی صورت گرفته است.
ایشان تصریح کرد: در سایر حوزه‌ها نیز همگام با تیم اقتصادی دولت مردمی سیزدهم، تلاش‌مان را برای بهبود شاخص‌های مورد نظر و تحقق اهداف مربوطه متمرکز کرده‌ایم. 

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

این خبر را از دست ندهید