کدخبر : 555827

در راستای تسهیل خدمت‌رسانی به هم‌وطنان و ارائه خدمات بانکی موردنیاز، شعبه طالقانی بانک پارسیان در تهران پس از اتمام عملیات مرمت و بازسازی، با فضایی مطلوب و امکانات مدرن صبح روز چهارشنبه 7 اردیبهشت‌ماه سال جاری برای خدمت رسانی بهتربه مشتریان تجهیز شد.

به گزارش شما و اقتصاد و به نقل از روابط عمومی بانک پارسیان: سیامک دولتی، معاون شعب و پشتیبانی بانک پارسیان در بازدید از شعبه طالقانی با قدردانی از تلاش‌های صورت گرفته در بازسازی این شعبه و ایجاد فضایی مطلوب و طراحی جدید، گفت: این مهم به جهت بهبود شرایط و محیط کار برای فعالیت کارکنان و ارباب‌رجوع موردتوجه قرار گرفت و امانتی است تا از این سرمایه به نحو مطلوبی در مسیر اهداف و رسالت‌های سازمانی و ملی بهره‌برداری شود.
سیامک دولتی در ادامه، گفت: شعبه طالقانی یکی از شعبی است که به‌عنوان پیش‌قدم در طرح آمادگار (بسته ویژه فعالان بازار سرمایه) فعالیت خود را آغاز کرد و به‌عنوان پیشتاز این عرصه موجب شد سایر شعب نیز به این طرح ملحق شوند؛ و امروز در این شعبه یک پرتفوی مناسبی در اعطای تسهیلات به شرکت‌های بورسی ایجادشده است.
معاون شعب و پشتیبانی بانک پارسیان بابیان اینکه همواره ردپای سیستم بانکی در طرح‌های بزرگ اقتصادی کشور مشهود است، ابراز داشت: بانک پارسیان طی سال‌های اخیر حامی پروژه‌های بزرگ ملی و رونق تولید داخلی بوده و در این راستا همواره تلاش کرده است به‌عنوان بانک موظف و موفق گام‌های بلندی در مسیر رشد و توسعه اقتصاد کشور بردارد.
گفتنی است؛ شعبه طالقانی بانک پارسیان با فضایی مطلوب و طراحی جدیدبه نشانی: تهران، خیابان طالقانی، خیابان ملک الشعرای بهار، پلاک 143 آماده ارایه خدمات به مشتریان ارجمند است.

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

این خبر را از دست ندهید