رپورتاژ آگهی/

کدخبر : 556162

راه اندازی کلینیک لیزر موهای زائد می تواند بسیار سودآور باشد. در واقع، صنعت حذف موهای زائد در حال حاضر میلیاردها دلار ارزش دارد. طبق گزارش MarketWatch، انتظار می‌رود بازار جهانی لیزر موهای زائد تا سال ۲۰۲۵ با نرخ رشد ترکیبی سالانه ۲۰۱۷ (CAGR) رشد کند.

راه اندازی کلینیک لیزر موهای زائد می تواند بسیار سودآور باشد. در واقع، صنعت حذف موهای زائد در حال حاضر میلیاردها دلار ارزش دارد. طبق گزارش MarketWatch، انتظار می‌رود بازار جهانی لیزر موهای زائد تا سال ۲۰۲۵ با نرخ رشد ترکیبی سالانه ۲۰۱۷ (CAGR) رشد کند.

این آمار جهانی است و در این مقاله سعی کردیم این صنعت را از نظر اقتصادی بررسی کنیم و درآمدهای آن را در ایران و خارج از ایران با یکدیگر مقایسه کنیم.

در این مقاله سعی شده قیمت ها به دلار ذکر شود که همیشه بروز بماند و از اعتبار مقاله به دلیل تورم کاسته نشود.

 

راه اندازی یک کسب و کار لیزر موهای زائد چقدر هزینه و درآمد دارد؟

 

سوالات متداولی در اینجا آمده است که از نظر اقتصادی و کاملا بروز مورد بررسی قرار میدهیم که راه اندازی یک کلینیک لیزر موهای زائد چه هزینه ها و درآمدهایی دارد. 

ممکن است لازم باشد تا 100000 دلار برای سیستم و دستگاه لیزر خود خرج کنید. خواه از بانک وام می گیرید یا از دیگران، به هر حال روش هایی وجود دارد که میتوان از طریق آنها سرمایه به دست آورید.

ولی امروزه در ایران دستگاه های لیزر موهای زائد چیزی بین 4000 دلار تا نهایت 10000 دلار هستند که توجیح اقتصادی دارند و در ایران با این مبلغ میتوان دستگاه لیزر خرید و در کلینیک استفاده کرد و از آن کسب درآمد کرد که نسبت به کشورهای اروپایی و آمریکایی بسیار مبلغ ناچیزی میباشد.

 

با انجام لیزر موهای زائد چقدر می توانید درآمد کسب کنید؟

 

در سراسر ایالات متحده، صاحبان کلینیک های لیزر موهای زائد به طور متوسط ماهیانه ​​63,000 دلار درآمد دارند که از 13,000 تا 346,000 دلار متغیر است. 

درآمد کلینیک های لیزر موهای زائد به طور خالص در ایران ماهیانه چیزی بین 500 دلار تا 10000 دلار متغیر وابسته به عوامل مختلف است، حتی این مبلغ میتواند بیشتر نیز باشد.

این اطلاعات توسط شرکت کارمانیا طب وارد کننده دستگاه های زیبایی و دستگاه لیزر تیتانیوم در ایران جمع آوری شده است.

برخی کلینیک های زیبایی در ایران درآمدهای میلیارد تومانی دارند و جزء کسب و کارهای پر رونق و پر درآمد محسوب میشوند و خرید تجهیزات آنها بسیار بازگشت سرمایه سریعی دارند، مشاوران شرکت کارمانیا طب آماده هستند که در این زمینه به شما مشاوره دهند.

 

راه اندازی سالن لیزر موهای زائد چقدر مخارج دارد؟

 

مخارج راه اندازی کلینیک لیزر موهای زائد شامل موارد زیر میشود:

  1. خرید دستگاه لیزر موهای زائد - خرید دستگاه لیزر مهم ترین و حساس ترین و مهمترین بخش راه اندازی کلینیک است که بیشترین هزینه را به خود اختصاص میدهد که باید بیشترین دقت را در این مورد انجام داد. وجود دستگاه های لیز مو فیک در مارکت ایران، وجود رنگ ها و طیف های پوستی مختلف در ایران، نبود دانش کافی در این مورد باعث شده است بسیار زیادی از کلینیک های زیبایی و لیزر مو به درآمد مد نظر نرسند، شرکت کارمانیا طب متخصص و واردکننده ی دستگاه های لیزر مو میتواند به شما در خرید دستگاه لیزر مو کمک فراوانی کند.
  2. اجاره بها و هزینه های جاری مکان راه اندازی کلینیک لیزر مو - تعرفه های اجاره میتواند هر نقطه ای از ایران متفاوت باشد و بعد از خرید دستگاه دستگاه لیزر مهمترین بخش راه اندازی میتواند باشد، ما همیشه به افرادی که قصد راه اندازی کلینیک لیزر مو دارند توصیه میکنیم که بخش هایی از شهر خود مرکز لیزر مو را احداث کنند که بهترین بازخورد و کلاس کاری را داشته باشند.
  3. هزینه پرسنل - پرسنل راه اندازی کلینیک لیزر جزء مهمی از مرکز شما میباشند که مستقیما با مشتریان شما در ارتباط هستند، پس سعی کنید از نیروهای متخصص استفاده کنید. استفاده از نیروهای متخصص و یا آموزش دادن افراد برای رسیدن به این نوع تخصص میتواند برای شما هزینه بر باشد و جز اصلی ترین هزینه های اولیه و هزینه های جاری مرکز لیزر باشد.
  4. هزینه تبلیغات - گاهی تبلیغات میتواند پر هزینه ترین قسمت هر کاری باشد ولی راه اندازی مرکز لیزر مو نیاز و هزینه چندانی برای تبلیغات ندارد زیرا به دلیل بکر بودن این مارکت، شما با هزینه کمی در تبلیغات محیطی و رسانه های اجتماعی میتوانید با ارائه خدمات عالی بر سر زبان ها بیوفتید و نیاز چندانی به تبلیغات نداشته باشید.

هزینه های نام برده شده میتواند به پارامترهای بسیاری بستگی داشته باشد، شما اگر قصد راه اندازی کلینیک لیزر موهای زائد را دارید با کارشناسان شرکت بازرگانی کارمانیا طب ارتباط بگیرید تا هزینه های شما را برای این موضوع براوورد کند.

 

2

 

آیا راه اندازی مرکز لیزر موهای زائد سرمایه گذاری اقتصادی و موفقی میباشد؟

 

در آمریکا لیزر بدن برای نواحی کوچکتر، مانند زیر بغل یا لب بالا، می تواند 75 تا 150 دلار برای هر جلسه لیزر موهای زائد هزینه داشته باشد. برای مناطق بزرگتر، هزینه هر درمان می تواند به 800 دلار برسد. وقتی آن را در شش یا هشت ضرب کنید. (به دلیل اینکه افراد برای لیزر موهای خود حداقل باید 6 تا 8 جلسه به مرکز برای لیزر بدن خود مراجعه کنند.) به مبلغ قابل توجهی میرسید.

در ایران انجام لیزر برای نواحی کوچک چند صد هزار تومان و برای نواحی بزرگ و کل بدن تا چند میلیون تومان میتواند هزینه در بر داشته باشد.

این مبالغ برای مشتریان نیز نسبت به اپیلاسیون بسیار بصرفه تر و دائمی میباشد. همین باعث شده است که افراد زیادی در جامعه لیزر مو را به اصلاح با تیغ و اپیلاسیون ترجیح دهند و همانطور که میدانید تعداد این افراد روز به روز در حال افزایش است و این موضوع میتواند برای صاحبان کلینیک بسیار عالی و سود آور باشد.

راه اندازی مراکز لیزر مو در ایران بسیار توجیح اقتصادی خوب و عالی دارند و بازگشت سرمایه نسبتا خوبی را دارد، شرکت کارمانیا طب میتواند شما را در این مسیر راهنمایی کند. 

 

 مشاوره ی کارشناسان کارمانیا طب برای کسب درآمد از راه اندازی مرکز لیزر موهای زائد

 

 

همانطور که در بالا مطالعه کردید راه اندازی کلینیک زیبایی و مرکز لیزر موهای زائد جزء پر درآمدترن کسب و کارها در ایران میباشد، که نیاز به سرمایه اولیه و تخصص فراوانی دارد.

اگر شما به راه اندازی مرکز لیزر فکر کرده اید یا قصد راه اندازی کلینیک لیزر مو را دارید باید با متخصصین این حوزه مشورت کنید و اطلاعات کسب کنید.

شرکت کارمانیا طب جزء بهترین شرکت های واردکننده در زمینه تجهیزات پزشکی و زیبایی میباشد، این شرکت بهترین قیمت ها را در ایران به صاحبان کلینیک ارائه میکند که در کسب درآمد و بازگشت سرمایه صاحبان کلینیک بسیار تاثیرگذار میباشد.

متخصصان شرکت کارمانیا طب آماده همکاری با پزشکان و افرادی که قصد راه اندازی کلینیک زیبایی را دارند، میباشند. متخصصان این شرکت همه روزه آماده مشاوره دادن به این افراد میباشند.

 

نتیجه گیری

 

در نتیجه باید گفت با هر کاری میتوان میلیاردر و پولدار شد ولی کاری شما را ثروتمند و بی نیاز میکند که به آن علاقه دارید و در آن جویای تخصص و کمال هستید و هیچ وقت از آن خسته نمیشوید. 

باید بگوییم که راه اندازی مرکز لیزر موهای زائد و مراکز زیبایی خیلی از افراد را پولدار و ثروتمند کرده است ولی این پتانسیل میتواند در هر کاری و هر زمینه ای وجود داشته باشد. 

در کاری جویای ثروت باشید که به آن علاقه دارید.

شرکت کارمانیا طب بسیار خرسند میباشد که در مسیر ثروتمند شدن شما در مراکز زیبایی همراه باشد پس اگر جویای تخصص هستید ما همراه شما هستیم.

 

منبع:  karmaniateb.ir

 

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

این خبر را از دست ندهید