کدخبر : 556272

حسین رجایی نماینده مردم شهرستان لنجان در مجلس شورای اسلامی با حضور در ذوب آهن اصفهان با مهندس ایرج رخصتی سرپرست مدیریت عامل این شرکت دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش شما و اقتصاد و به نقل از روابط عمومی ذوب آهن اصفهان: در این دیدار بر مسائلی همچون توسعه همکاری های دو جانبه در جهت رفع مشکلات منطقه و کارخانه ذوب آهن، توسعه فعالیت های مشارکتی در حوزه های مختلف و افزایش تعامل و همفکری بین مسئولین به منظور هم افزایی توانمندی ها تاکید شد .
رجایی در این دیدار ، یکی از مسائل مهم کشور و همچنین شهرستان لنجان را اشتغال دانست و گفت: حل این مشکل که از طریق تعامل بیشتر با صنایع و سازمان های منطقه امکان پذیر است و در ابعاد اجتماعی و فرهنگی نیز تاثیرات سازنده ای دارد.
وی افزود: پیشرفت ذوب آهن اصفهان و تعالی این شرکت که اشتغال زایی را در پی دارد، موجب رونق اقتصادی و توسعه منطقه است و قطعاً حل نشدن مسائل و مشکلات این شرکت می تواند تبعات منفی برای شهرستان داشته باشد لذا تعامل با این مجتمع عظیم صنعتی در اولویت مسئولین منطقه است.
مهندس رخصتی نیز در این دیدار بر همکاری و تعامل بیشتر ذوب آهن اصفهان نسبت با منطقه به عنوان یک مسئولیت اجتماعی مهم این سازمان تاکید کرد و گفت: برای کمک به رونق اقتصادی بیشتر در لنجان، تلاش می شود تا حد ممکن نیازهای خود را از طریق این منطقه تامین کنیم.
وی رویکرد مسئولین شهرستان لنجان نسبت به ذوب آهن اصفهان را سازنده و تعاملی دانست و گفت: در فضای صمیمانه و با هدف خدمت به مردم، می توان نتایج مثبتی حاصل نمود.

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

این خبر را از دست ندهید