رپرتاژ آگهی

با نوآوری در تولید اسکاج میلیاردر شدم

با نوآوری در تولید اسکاج میلیاردر شدم
کدخبر : 569900

نکته ای که باید بدانید این است که برای تولید هر محصولی مانند اسکاج باید یک ایده و نوآوری داشته باشید تا مخاطب از میان رقبا به محصول شما جذب شده و سود کنید، من هم از همین روش به درآمد میلیاردی رسیدم و در ادامه می خواهم محصولاتم را به شما معرفی کنم.

اسکاج ظرفشویی

با توجه به شیوع کرونا در جهان، همگی متوجه شدیم که نظافت و بهداشت به چه میزان در زندگی ما تاثیر گذار است .مطمئنا اسکاج ظرفشویی یا سیم ظرفشویی اگر در محیط بهداشتی تولید نشود،و یا استفاده از مواد اولیه نامرغوب میتواند به سلامتی ما به شکل خاموشی صدمات جبران ناپذیر وارد کند.

در کشور ما برندهای زیادی در تولید این محصول فعالیت میکنند، اما در اکثر محصولات تولید شده حتی استانداردهای اولیه نیز رعایت نشده است .این موضوع برای این میباشد که تولید کننده با استفاده از مواد اولیه نامرغوب در یک فضای غیر بهداشتی سعی بر تولید محصولی دارد که با کمترین قیمت به دست مصرف کننده برسد. متاسفانه به علت ناآگاهی مردم این محصولات علاوه بر بی کیفیت بودن به سلامت جسمی افراد نیز لطمه وارد میکند. در نهایت ما به شما پیشنهاد میدهیم که در انتخاب ابزار و مواد بهداشتی که روزانه به صورت مکرر با آنها کار میکنید، دقت بیشتری داشته باشید و از برندهای معتبر محصولات را تهیه نمایید.

 

اسکاج قلاب بافی

اسکاج قلاب بافی خاصیت ضد خش دارد، این مهم ترین ویژگی این اسکاچ است .البته در دسته بندی اسکاچ های متوسط نیز این ویژگی در تعدادی از محصولات وجود دارد. حفظ سلامتی و کیفیت ظروف تفلون، قاشق ها و ظروف شیشه ای گران قیمت برای بیشتر افراد اهمیت دارد، برای شست و شوی روزانه این ظروف ما به شما پیشنهاد میدهیم که از اسکاچ نرم و یا اسکاچ الوان سوپر کلین استفاده کنید، تا ظروف شما کیفیت اولیه خود را حفظ کنند.

بیشترین کاربرد این محصول برای خانه و آشپزخانه می باشد و به شما در تمیز بودن سطوح و ظروف کمک می‌کند. اسکاچ نرم در برند سوپر کلین به ۲ شکل در دسترس می باشد، اسکاچ معمولی و اسکاچ محافظ ناخن؛ در طراحی اسکاچ محافظ ناخن شیاری وجود دارد که از انگشتان و ناخن شما را در برابر برخورد با ظروف محافظت می‌کند.

 

یی

 

اسکاج سیمی

اسکاج سیمی در دسته اسکاچ های سوپر کلین با توجه به تکنولوژی ساخت به روز آن ویژگی ضد بو را دارد. همچنین به علت استفاده از تکنولوژی نانو در ساخت آن آنتی باکتریال نیز می‌باشد. از این محصول میتوانید برای شست و شوی روزانه استفاده کنید. بدون نگرانی از خط و خش افتادن، ظروف تفلون خود را میتوانید با اسکاچ سبز سوپر کلین برق انداخته و تمیز کنید.

اسکاچ سبز سوپر کلین، نسبت به سایر محصولات مشابه در بازار ۶۰ درصد قدرت بیشتری در تمیز کردن دارد. این محصول نیز در چند حالت برای شما در دسترس قرار گرفته است. اسکاچ سبز معمولی و اسکاچ سبز محافظ ناخن؛ در اسکاچ محافظ ناخن با طراجی شیاری به دور اسکاچ در زمان شست و شو از ناخن های شما محافظت میشود. همچنین از این محصول میتوانید برای سطوح سخت تر (ظرف از جنس مس و روی) نیز استفاده کنید. همچنین برای تمیز کردن سرامیک، کابینت و سطوح سنگی آشپزخانه مثا سنگ اُپن نیز میتوانید از این محصول استفاده کنید.

 

ییی

 

* این مطلب رپرتاژ آگهی میباشد و سایت شما و اقتصاد هیچ مسئولیتی در قبال آن ندارد.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
ارسال نظر:

دانلود جوکر
Kim Kardashian
بلیط چارتر
آراد برندینگ
سنگ تمام
سیب کاران
اریس سیر
ورلد چیلر
شارپ سیفتی
بازار کابل
استون سینک
آی شال
شهر گلی