رپرتاژ آگهی

زندگی امروز خود را مدیون چرم هستم

زندگی امروز خود را مدیون چرم هستم
کدخبر : 570168

من با محصول چرم توانستم زندگی خود و خانواده خود را تغییر بدهم زیرا ایران یکی از بهترین تولید کنندگان چرم هست به همین امر فعالیت در این حوزه بسیار پر سود خواهد بود و این محصول را به شما هم معرفی می کنم تا شما هم بتوانید با این کالا زندگی خود و اطرافیانتان را تغییر بدهید و زندگی پر از ثروت و پول بسازید.

چرم تبریز

در حالت کلی، نمی‌توان یک دسته‌بندی اساسی برای انواع چرم درنظر گرفت. چرم‌ها را می‌توان براساس جنس، به طبیعی و مصنوعی تقسیم‌بندی کرد، که هرکدام دارای دسته بندی‌‌‌های متعددی است. تقسیم‌بندی دیگر، بر اساس سبک تولید چرم است و چرم را براساس کشورهای سازنده آن تقسیم می‌کند. در این تقسیم‌بندی چرم‌های روسی، مراکشی و اسپانیایی، جزو معروف‌ترین دسته‌ها هستند. اما مهم‌ترین و معروف‌ترین تقسیم‌بندی چرم تبریز، براساس نوع دباغی یا پرداخت نهایی آن است، که تنوع و گروه بندی زیاد و بااهمیتی را به دست می‌دهد. این تنوع در پرداخت سبب شده است که انواع مختلفی از آن‌‌‌ها برای کاربرهای گوناگون در اختیار مصرف کننده قرار گیرند.

 

 

چرم اشبالت

هرکدام از انواع چرم دارای ویژگی‌‌‌های خاص و منحصر بفرد خود هستند و افراد باتوجه به علایق، دیدگاه و کاراکتر خود یکی از انواع چرم را انتخاب می‌کنند. به طور کلی تقسیم‌بندی‌های مختلف و متنوعی از زیرمجموعه‌‌‌های چرم براساس نوع پرداخت، وجود دارد که در ادامه با مهم‌ترین و معروف‌ترین آن‌ها آشنا می‌شویم:

  • چرم نبوک
  • چرم هورس
  • چرم جیر
  • چرم اشبالت
  • چرم میلینگ
  • چرم الگانت
  • چرم فلوتر
  • چرم ورنی
  • چرم ناپا
  • چرم شرانگ

در هر یک از لینک های زیر یکی از این انواع چرم توضیح داده شده است. میتوانید با کلیک روی متن یا تصویر مقاله موردنظر را دانلود نمائید.

 

 

مم

 

چرم مشهد

چرم هایی که در بالا معرفی شد باعث تنوع بسیار زیاد در تولید محصولات چرمی شده و سلایق و علایق مشتریان چرم مشهد را در سطح وسیع تری پوشش می دهد. با توجه به اینکه استفاده از چرم و وسایل چرمی، در پوشش روزانه سبک و مدل خاصی به افراد می‌دهد، همواره لباس های چرمی مورد استفاده بوده‌ و طرفداران پر و پا قرص خود را نیز دارد. البته با پیشرفت صنعت مد و افزایش انواع چرم، لباس‌ها و وسایل چرمی هم تغییرات خاص و زیادی کرده‌اند. اضافه‌تر شدن ترکیب رنگ‌های زیاد به لباس‌ها و وسایل چرمی، طرفداران این نوع از پوشش را بیشتر پشت ویترین‌ها نگه می‌دارد. تا آنجا که مارک‌های مختلف و زیادی که فقط محصولات چرمی تولید می‌کنند در ایران به صورت رسمی و پرطرفدار مشغول به کار هستند.

 

 

ممم

 

* این مطلب رپرتاژ آگهی میباشد و سایت شما و اقتصاد هیچ مسئولیتی در قبال آن ندارد.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
ارسال نظر:

دانلود جوکر
Kim Kardashian
بلیط چارتر
آراد برندینگ
سنگ تمام
سیب کاران
اریس سیر
ورلد چیلر
شارپ سیفتی
بازار کابل
استون سینک
آی شال
شهر گلی