رپرتاژ آگهی

وام و قرض نگرفتم و به ثروت رسیدم

وام و قرض نگرفتم و به ثروت رسیدم
کدخبر : 573468

اگر به دنبال ثروتمند شدن هستید از کسی قرض نگیرید و به دنبال وام های پر سود نباشید. بسیاری از افراد برای اینکه کسب و کاری راه بیاندازند و یا خانه بخرند وام های سنگین با سود بالا می گیرند و یا از دیگران پول قرض می‌کنند. این ار باعث می شود شما به ثروت نرسید. می توانید با همان سرمایه ای که دارید شغلی پولساز را انتخاب نمایید. من سرمایه کمی داشتم و با همان مقدار وارد شغل تجارت شدم و با انتخاب محصول سود پرک کار کردم و به ثروت رسیدم.

سود پرک در بورس

کارخانجات برای تولید محصولات موردنظر خود دست به تولید سود پرک در بورس قیمت کرده اند. حالا قصد داریم ببینیم که سود پرک چیست؟ سود پرک یا همان گرانوال ماده سفیدرنگی و غیر اسیدی است که به صورت دانه های ریز می باشد و درصنایع گوناگونی مانند ساخت انواع مواد شوینده نانو، نساجی، داروسازی و غیره استفاده های بهینه ای می شود.

به دلیل اینکه این ماده دربین تمامی صاحبان صنایع محبوب واقع شده و دارای طرفداران زیادی می باشد باعث افزایش رقابت بین تولیدکنندگان این محصول شده است. در آزمایشگاهها و داروسازی به خاطر اینکه درترکیب با مواد شیمیای دیگر خاصیت انعطاف پذیری و حلالیت بالا مورد توجه قرارگرفته است.

 

سود پرک در مشهد

ازمحصولات پرکاربردی که پایه ساخت برخی صنایع می باشد به تولید سود پرک در مشهد باید اشاره کرد. در صنایع سلولزی و ساخت انواع کاغذ از خمیرسود پرک استفاده های زیادی می شود و به نام  سدیم هیدروکسید نیزمعروف است.

همانطور که برای شما مشخص گردید این محصول پایه و اساس تمامی صنایع مختلف است به طوری که کاربرد زیادی دارد. امروزه درایران کارخانه های زیادی این محصول را تولید می کنند چون خاصیت قلیایی دارد و قابلیت حلال بودن آن درآب به حدی است که می توان آن را جزء ماده شیمیایی برتردانست. درتماس با این محصول باید تمام نکات شیمیایی رعایت شود و چشم ها درمعرض آسیب قرارنگیرند.

 

آراد برندینگ

سود پرک در بازار

گروه صنعتی ما تولیدکننده ی انواع محصولات شیمیایی ازجمله سود پرک در بازار می باشد. یک محصول به شکل پولک های بسیارریزی است که بی بو و به شکل سفید تهیه می شود و دمای خلوص آن باید 98 درصد باشد تا ازکیفیت لازم برخوردار باشد.

همانطور که می دانید علوه بر مزایای خوبی که به آن اشاره کردیم معایبی هم دارد و یکی از این معایب قرارگرفتن طولانی مدت در معرض این ماده باعث صدمات جدی به دستگاه تنفسی می شود. هنگام کار در محیط و صنایع شیمیایی باید لباس و کفش ایمنی مناسب داشته باشیم تا از بروز خطر جلوگیری شود.

 

آراد برندینگ

 

* این مطلب رپرتاژ آگهی میباشد و سایت شما و اقتصاد هیچ مسئولیتی در قبال آن ندارد.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
ارسال نظر:

دانلود جوکر
Kim Kardashian
بلیط چارتر
آراد برندینگ
سنگ تمام
سیب کاران
اریس سیر
ورلد چیلر
شارپ سیفتی
بازار کابل
استون سینک
آی شال
شهر گلی