رپرتاژ آگهی

برای میلیاردر شدن طرز فکرت را باید عوض کنی

برای میلیاردر شدن طرز فکرت را باید عوض کنی
کدخبر : 573637

باید چشم به دورترها و هدف بزرگ تان داشته باشید. وقتی که اکثر مردم فقط درختها را می بینند، شما دید خود را بازتر کرده و جنگل را ببینید. به این ترتیب شما قادر خواهید بود مسیر درست را تصویر کنید و به مقصدی که می خواهید برسید. با داشتن یک تصویر ذهنی و اهدافی برای رسیدن به آن، فرصتهای بیشماری بر سر راه تان پدیدار می شود. من مسیر بزرگ تجارت را برای خودم انتخاب کردم و این مسیر پولساز در مدت زمان کمی از من یک میلیاردر ساخت.

دمپایی خانگی

یکی از محصولاتی که استقبال کنندگان زیادی دارد و بازار فروش آن گرم است، دمپایی خانگی می باشد که هر سال شاهد مدل های جدید این محصول هستیم.

این محصول به صورت درجه یک، درجه دو و درجه سه تولید می‌شود و نوع درجه یک این محصول از استحکام و مقاومت و زیبایی زیادی برخوردار است و در برابر انواع ضربه گرما و سرما مقاوم می باشد و قیمت بیشتری نسبت به سایر دمپایی ها دارد.

در هنگام خرید این محصول سعی کنید به سراغ برندهای معتبر آن بروید زیرا تولید شده از مواد اولیه مرغوب هستند و هیچ گونه عوارضی برای ستون فقرات ندارند.

 

 

دمپایی ابری زنانه

دمپایی ابری زنانه یکی از معروف ترین نوع دمپایی ها می باشند که امروزه به صورت شیک، در انواع رنگ بندی و سایز های متفاوت تولید می شوند و نیاز مشتریان را بدون هیچ کم و کاستی مهیا می سازند.

این دمپایی ها به صورت استاندارد تولید می شوند و دارای کفه طبی می باشند زیره آنها لغزنده نمی باشد و مانع سر خوردگی می شود.

به صورت جلوباز، جلو بسته و لا انگشتی تولید می شوند. بسیار زیبا و محکم هستند در برابر ضربه مقاوم می باشند و زود پاره نمی شوند، همچنین به صورت زنانه، مردانه و بچگانه تولید می شوند و نوع بچه گانه آن دارای شخصیت های کارتونی مانند باب اسفنجی، سیندرلا، مکوئین و غیره می باشد و کودکان بسیار جذب این محصول هستند.

 

 

آراد برندینگ

 

دمپایی آشپزخانه

دمپایی آشپزخانه به صورت مدل های مختلف در انواع برند های متفاوت در بازار موجود هستند و دارای جنس های متفاوتی می باشند، دمپایی های قدیمی بسیار پر استقبال هستند زیرا بسیار راحت می باشند و می توان از آن ها برای داخل حمام تراس، دستشویی، آشپزخانه و غیره استفاده کرد.

این دمپایی ها دارای زیر عاجداری هستند و مانع از سر خوردگی افراد می‌شوند و به صورت زنانه و مردانه و بچه گانه تولید می شوند.

با انواع سلیقه ها سازگار هستد، این محصول دارای استقبال کنندگان زیادی در خارج از کشور نیز می‌باشد و سالیانه حجم زیادی از آن بسته بندی می گردد و سپس از راه زمینی، هوایی و دریایی به کشورهایی که متقاضی این محصول هستند صادر می گردد و از راه صادرات آن سود زیادی به دست می آید.

 

 

آراد برندینگ

 

* این مطلب رپرتاژ آگهی میباشد و سایت شما و اقتصاد هیچ مسئولیتی در قبال آن ندارد.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
ارسال نظر:

دانلود جوکر
Kim Kardashian
بلیط چارتر
آراد برندینگ
سنگ تمام
سیب کاران
اریس سیر
ورلد چیلر
شارپ سیفتی
بازار کابل
استون سینک
آی شال
شهر گلی