رپرتاژ آگهی

فواید خیار برای چشم

فواید خیار برای چشم
کدخبر : 573694

مردم از خیار برای تسکین پف چشم و کاهش سیاهی دور چشم استفاده می کنند که می تواند احساس خستگی را ایجاد کند. اکنون لیست قیمت خیار به صورت روزانه منتشر می شود.

مردم از خیار برای تسکین پف چشم و کاهش سیاهی دور چشم استفاده می کنند که می تواند احساس خستگی را ایجاد کند. اکنون لیست قیمت خیار به صورت روزانه منتشر می شود.

 هنگامی که چشم ها خشک می شوند، خیار می تواند اثر آبرسانی داشته باشد و خشکی و قرمزی را کاهش دهد. عینک، عینک آفتابی، کنتاکت و لوازم جانبی را بخرید.

قرار دادن خیار روی چشم ها برای درمان سیاهی و پف پوست احتمالا یکی از شناخته شده ترین درمان های زیبایی است. افراد زیادی هستند که به این درمان سوگند یاد می کنند و شواهد استفاده از خیار روی چشم ها بیش از حد حکایتی است.

برخی علم وجود دارد که از این درمان به عنوان یک روش طبیعی و ملایم برای بهبود ظاهر و احساس بهتر پوست پشتیبانی می کند. نکته کلیدی در خواص بی نظیر آبرسان و ضد التهابی خیار است.  خیار ورم، سیاهی و پف و خستگی دور چشم را کاهش می دهد.

 

 

خواص باورنکردنی خیار برای پوست

خیار سبزی خوشمزه ای است و در هوای گرم معده را خنک نگه می دارد. با این حال، فواید خیار تنها به طعم آن محدود نمی شود. خیار کاربردهای باورنکردنی برای پوست نیز دارد. این روزها فروش عمده خیار در سطح گسترده ای انجام می شود.

سلول های مرده پوست و پوست های چرب تمایل به بستن منافذ پوست و ایجاد جوش های آکنه دارند. خیار ممکن است به پاکسازی پوست و سفت کردن منافذ کمک کند زیرا ماهیتاً قابض خفیفی است (یعنی حاوی مواد شیمیایی است که به کوچک کردن منافذ کمک می کند). آنها پوست را شفاف می کنند زیرا محتوای آب زیادی دارند. این ممکن است به کاهش جوش های آکنه تا حد زیادی کمک کند، زیرا آکنه به دلیل مسدود شدن منافذ پوست پر از سبوم و سایر آلاینده ها ایجاد می شود. این یکی از بزرگترین کاربردهای خیار برای صورت است.

اثر ضد التهابی و خنک کننده خیار ممکن است به کاهش قرمزی پوست، درد و سوزش کمک کند، که می تواند ناشی از نیش حشرات، آفتاب سوختگی و بثورات پوستی باشد.

 

 

آراد برندینگ

 

معجزه ی خیار در لاغری

رژیم خیار یک رژیم لاغری کوتاه مدت است. اکثر نسخه ‌های این رژیم ادعا می‌کنند که پیروی از آن به مدت 7 تا 14 روز می‌تواند منجر به کاهش وزن 7 کیلوگرمی شود. با توجه به قیمت خیار سبز گلخانه ای می توان از آن استفاده کرد.

در واقع، طرفداران رژیم غذایی گاهی اوقات از شعار "7 روز برای 7 کیلوگرم" استفاده می کنند. رژیم غذایی عمدتاً از خیار، همراه با چند غذای غنی از پروتئین مانند تخم مرغ، مرغ، ماهی و آجیل تشکیل شده است.

این توصیه می کند که بیشتر غذاها را با خیار جایگزین کنید، به این معنی که حتی سایر میوه ها و سبزیجات نیز باید به حداقل برسد.

از آنجایی که رژیم غذایی فاقد تنوع است، پیروی از آن برای بیش از 14 روز توصیه نمی شود.

 

 

آراد برندینگ

 

* این مطلب رپرتاژ آگهی میباشد و سایت شما و اقتصاد هیچ مسئولیتی در قبال آن ندارد.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
ارسال نظر:

دانلود جوکر
Kim Kardashian
بلیط چارتر
آراد برندینگ
سنگ تمام
سیب کاران
اریس سیر
ورلد چیلر
شارپ سیفتی
بازار کابل
استون سینک
آی شال
شهر گلی