رپرتاژ آگهی

با اسب به سوی موفقیت پرواز کنید

با اسب به سوی موفقیت پرواز کنید
کدخبر : 575362

یکی از شغل هایی که می تواند سود بسیاری برای صاحبان خود داشته باشید فعالیت در زمینه ی انواع اسب می باشد شما با فعالیت تجاری در زمینه ی انواع آن ها می توانید به سود های هنگفت دسترسی پیدا کنید و شاهد تغییرات شرایط زندگی خود باشید برای راه اندازی این کسب و کار پر سود با ما باشید زیرا در ادامه به معرفی نمونه های پر سود آن می پردازیم.

اسب اصیل لر

اسب اصیل لر از دیرباز یکی از اسب های بومی و اصیل ایرانی بوده که دارای طرفداران بسیاری در داخل و خارج از ایران است ایران از دیرباز و از هزاره های قبل از میلاد مهد پرورش اسب اصیل لر در دنیا بوده و لرستان یکی از کهن‌ترین مهدهای پرورش اسب در ایران است در متون و آثار قدیمی مدارک بسیاری مبنی بر این که لرستان اولین محل در دنیا بوده است که مردم آن اسب را رام کردند و از آن استفاده های متنوع مثلاً در جنگ ها، در انتقال پیام ها و نامه ها، باربری و غیره استفاده می شده است.

اسب اصیل لر یکی از نمونه های اسب های رام شده توسط مردم لرستان است که دارای مقاومت بدنی عالی بوده که می تواند در مسابقات مختلف رقیبی سر سخت برای سایر نژادها باشد اسب اصیل لر دارای خصوصیات ویژه مخصوص به خود می باشد این است در عین قدرت بالا دارای ظرافت بدنی بوده و دم آن معمولاً به صورت برافراشته است.

 

 

اسب انگلیسی مشکی

قیمت اسب انگلیسی مشکی به فاکتورها و عوامل مختلفی بستگی دارد که می توان به سن اسب اشاره نمود در رابطه با قیمت اسب مشکی بهتر است به این نکته توجه کنید که باید تمام خرجهای جانبی آن را در نظر بگیرید لازم به ذکر است که قیمت اسب انگلیسی مشکی نسبت به سایر رنگ ها بالاتر است.

قیمت معمول اسب انگلیسی، سالیانه معمولاً بین 80.000.000 میلیون تومان تا 150.000.000 میلیون تومان تمام می شود لازم به ذکر است که این قیمت منهای حمل ونقل آنها در نظر گرفته شده است برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق تماس تلفنی با مشاوران مجموعه ما گفتگو نمایید تا راهنمایی های لازم را دریافت نمایید.

 

 

آراد برندینگ

 

اسب ارمنستان

نکاتی جهت خرید اسب ارمنستان وجود دارد که با رعایت آن‌ها اطمینان خاطر شما حین خرید بیشتر می‌شود پیش از خرید، حتما باید از متخصص یا مشاوری آگاه به امور حیوانات مشورت گرفته شود باید توجه شود که پرونده سلامت یا تائیدیه سلامت توسط دامپزشک برای اسب وجود داشته باشد اولین مورد، سلامت ظاهری اسب است؛ پوست و موی اسب باید بررسی شود و سالم و بدون جراحت و یا هرگونه آسیبی باشد‌.

وضعیت بدنی اسب را چک کنید؛ عکس انواع دیگر آن نژاد را بررسی کرده و با آن مقایسه کنید؛ نباید خیلی لاغر یا خیلی چاق باشد گوش‌های اسب باید تمیز و ایستاده باشند؛ نباید به شکل افتاده و لرزان روی سر قرار گرفته باشند پهنا و عرض هر قسمت بدن باید تک به تک بررسی شود که ابعاد استانداردی داشته باشند.

 

 

آراد برندینگ

 

* این مطلب رپرتاژ آگهی میباشد و سایت شما و اقتصاد هیچ مسئولیتی در قبال آن ندارد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۰ نفر از بازدیدکنندگان
ارسال نظر:

اخرین اخبار
دانلود جوکر
Kim Kardashian
بلیط چارتر
آراد برندینگ
سنگ تمام
سیب کاران
اریس سیر
ورلد چیلر
شارپ سیفتی
بازار کابل
استون سینک
آی شال
شهر گلی
اخرین اخبار