قیمت باورنکردنی کارتن موز در تهران/ دانه‌ای ۲۵ هزار تومان!

قیمت باورنکردنی کارتن موز در تهران/ دانه‌ای ۲۵ هزار تومان!
کدخبر : 576177

در آگهی فروش انواع کارتن موزی با حجم ۱۳ کیلو، فروخته می‌شود که قیمت هر عدد ۲۵ هزار تومان است.

کارتن موز یا همان کارتن موزی امروزه در مصارف گوناگونی مانند بسته بندی میوه و صیفی جات، موز‌های فله، هندوانه، کلم، کاهو، توت فرنگی ... کاربرد دارد. هر چند برای هر کدام از آن‌ها کارتن مختص خود وجود دارد، ولی بر اساس نیاز بازار، کارتن موز‌های دست دو و دارای ویژگی سهولت در حمل و نقل، تقاضای زیادی از این نوع کارتن در بازار وجود دارد.

شاید باورتان نشود، اما کارتن موز قیمتی شده و برای خود ارزش پیدا کرده است تا جایی که افراد برای اسباب کشی کارتن موز خریداری می‌کنند. در گذشته از میوه فروش‌ها این کارتن خریداری می‌شد، اما حالا در فروش اینترنتی هم جا باز کرده است و خرید و فروش می‌شود.

کارتن موز

به طور مثال در آگهی فروش انواع کارتن موزی با حجم ۱۳ کیلو، فروخته می‌شود که قیمت هر عدد ۲۵ هزار تومان است. شاید جالب باشد بدانید در تبلیغ این آگهی مقاومت بسیار بالا در بسته بندی، مقاوم در برابر دما، آب و رطوبت، فضای بسیار مناسب، حمل آسان به موجب طراحی خاص، قالب بسیار مستحکم ضربه گیر، مقاومت بالا در برابر آسیب‌های جانبی، استفاده آسان در همه موارد آمده است. همچنین در بیشتر آگهی‌ها آمده که کمتر از ۵ عدد فروخته نمی‌شود.

کارتن موز

۳۳ عدد کارتن مقاوم و ۵ لایه مناسب اسباب کشی در سایز‌های مختلف به همراه کارتن ال سی دی و سرویس چینی، هر کدام ۱۵ هزار تومان (خودم دانه‌ای ۳۰ هزار تومان خریدم) آگهی شده است.

کارتن موز

شاید روزی کسی فکر نمی‌کرد که کارتن هم دارای قیمت شود و بتوان مجدد از آن استفاده کرد و حتی از آن پول در آورد.

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۱ نفر از بازدیدکنندگان
ارسال نظر:

اخرین اخبار
اخرین اخبار